Site Rengi

Portakal Kabuğu Desenli Epoksi

20.12.2020
152
Portakal Kabuğu Desenli Epoksi

Epoksi, termosetler grubu içinde yer alan ısıtıldığı andan itibaren bir daha hiç yumuşamayan ve sürekli sert kalan plastik türüdür ve yapıştırma işlevine sahip bir tür kimyasal eriyik maddedir. Portakal kabuğu desenli epoksi kaymaz özelliğe sahip maddelerden üretilmiş olup son derece hijyenik olma özelliğine sahiptir. Pütürlü görüntüsü ile kişilerin düşmemesi için tasarlanmış olan ürün daha çok ıslak zeminlerde tercih edilmektedir. Sağlıklı ürünler tercihimdir diyenler için üretilmiştir. Çünkü ürünlerin tamamı anti bakteriyel olarak üretilmektedir.

Kaymaz özellikli olan epoksi çeşidi aynı zamanda da ıslandığında koku yapmaz. Banyo, lavabo, hastane, laboratuar, havuz önlerinde kullanılan portakal kabuğu desenli epoksi yaş olan zeminlerde kaydırmazlık özelliği ile kullanıma sunulmuştur. Portakal kabuğu görüntüsünü andırdığı için bu isimle anılmaktadır. Kaliteli ve aynı zamanda özel bir çalışmanın ürünü olarak piyasaya sunulmuştur. Aşınma ve sürtünmeye meydan vermeyen ürünler oldukça kullanışlıdır. Zemin kaplamalar aslında estetik görüntüsü yanında zemini korumak için de yapılır.

Islak mekanlarda güvenle yere basmak isteyen kullanıcıların tercihleri bu yönde hızla artmaktadır. Su geçirmez özellikli malzeme yapısı ile çabuk deforme olmayan portakal kabuğu desenli epoksi kullanıcılara tekrardan bir maliyet yüklemeyerek de bütçeye katkı sağlanmaktadır. Uzun ömürlü olan zemin kaplama çeşidi aynı zamanda farklı renk ve seçeneklerle de ortama renk katmaktadır. Temizlik noktasında kolaylık sunması da ürünün tercih edilmesini hızla arttırmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.