2017 Poliüretan Boya Fiyatları

02.06.2017
1.396
2017 Poliüretan Boya Fiyatları

 

Duvarlarında artık geleneksel boyaları görmekten sıkılmış olan ve bir arayış içinde olan müşterilerimiz için sunduğumuz çözüm önerileri arasında olan 2017 poliüretan boya fiyatları da uygun oluşu ile dikkat çekmektedir.  Elbette diğer boyalardan biraz farklı bir fiyata sahip olacaktır ama bu boya yapıldıktan sonra uzun yıllar dayanacağı ve özelliğini kaybetmeyeceği için de sizleri her yıl boya yaptırma zahmetinden kurtaracak ve yeni yeni maliyetler çıkartmayacaktır. Bu boya duvara makineler yardımıyla püskürtme yöntemi ile yapılacağından her hangi derz, fırça izi yada ek gibi istenmeyen bir görüntü oluşmasını da engelleyecektir. Parlak ya da mat görünüm elde edilebilecek olan bu boyada oldukça fazla renk seçeneği olduğu için sizler zevkinizi tam olarak yansıtabileceksiniz.

2017 Poliüretan boya fiyatları konusunda sizlere mekanın büyüklüğüne göre özel fiyatlandırmalar yaparak memnun olmanızı ve yaptırmayı çok istediğiniz bu boyayı maliyetinden dolayı yaptıramama gibi bir durum ile karşılaşmanızı önlemekteyiz. Kısacası biz firma olarak sizlere duvarlarınızda istediğiniz görselliği sağlayabilme konusunda tam olarak yardımcı olmaktayız. Sadece iç mekanlarda değil dış mekanlarda da uygulanabilen bu boya ile sizlerin istediğiniz gibi çatlamayan güneş ışığından etkilenmeyen matlaşmayan bir boyaya sahip olmanızı sağlamaktayız. Uygulanabildiği yerler çok fazla olan bu boya ile spor salonları, havuz kenarları, gibi yerlerde de kullanılabilmektedir.

Bir kez bu boya yapıldıktan sonra bir daha asla bozulmayan bir yapısı olması sayesinde de 2017 poliüretan boya fiyatları aslında sizler için avantajlı olacaktır. Yüksek ısıya ya da çok soğuk havaya maruz kalsa bile bozulmamaktadır. Kolay temizlenmesi ile sizlere temizlik için de zaman harcatmayacak  olduğu için de toz tutmaması da ayrı bir avantaj olarak görülmektedir. Poliüretan boya uygulanmadan önce sinde zemin tam olarak temizlenmeli ve yüzeyde bulunan bütün pürüzlerden ve tozdan kurtulması sağlanmalıdır. Firmamız her zaman işini en iyi şekilde yapma prensibi ile sizler için bu uygulamayı tam söz verilen zamanda yapacak ve sizlerin kendinizi değerli hissetmeniz sağlanacaktır. Tecrübeli olan ekibimiz ile kusursuz bir uygulama yapacağız ve poliüretan boyayı seçtiğiniz için memnun olacaksınız.

Hemen Ara
Yol Tarifi