3 boyutlu zemin kaplama

06.09.2016
19.040
3 boyutlu zemin kaplama

3 boyutlu zemin kaplama zemin de farklılık yaratmak isteyenlerin tercihi bu uygulamayı yaparken uyulması gereken bazı önemli kurallar vardır bunlardan 1. si zeminin düz olması zemin düz olmayan zeminlere tesviye şapı atılmalı dır fakat sötle bir önemli unsur atılan zemin tesviye şapının 3 haftaya anca kürünü attığıdır eğer beklenmediği taktir de zeminde filistrenmeler olabilir yani hava kabarcıklarını üzeri kaplı olduğu ve yanlardan atamadığı takdir de kaplanan alanın üzerinden atmasıdır.

3 boyutlu zemin kaplama fayansın üzerinede uygulana bilmekte dir. Fayans zeminlerde kanvasın üzerine basılan desen kağıdı olması takdirinde derz araları belli olmayıp zaman sonra bu uygulamadan sıkılmanız durumun da zeminden rahatca sökebilirsiniz. üç boyutlu zemin kaplama üzerinin özel reçinesi sayesin de çizilmelere ve darbelere karşı direnç göstermekte dir, ve temizlik madde kimyasal gibi uygulamalar dan etkilenmemektedir.

3 boyutlu zemin kaplama nasıl yapılır öncelikle zeminin ölçüsü alınır ve müşterilerimize arşivimiz de olan desen seçtirilip kanvasın üzerine baskıya verilip hazırlanır daha sonra mevcut zemin üzerine yapıştırılıp havası alınır bu işlemden sonra kurumaya burakılır kuruma sürecide geçtikten sonra üzerine kendi ürünümüz olan reçine uygulanır ve kurumaya burakılır kuruması hava şartlarına göre 24 saat ile 72 saate tekabul etmekte dir, tamamen kimyasallara ve suya dayanım mukavemeti 1 hafta dır.

Hemen Ara
Yol Tarifi