Adana Epoksi Zemin Kaplama

19.06.2019
1.934
Adana Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplamalar, dünya genelinde son yılların en çok kullanılan zemin kaplama malzemesi olmuştur. Epoksi sadece zeminde değil, dolap kaplama, mutfak dizaynlarında ve çeşitli yüzeylerde kullanımı mümkün bir boya çeşididir. Bir çeşit reçine olan epoksi, diğer zemin kaplama türlerine göre çok dikkat çekici özelliklere sahiptir.

Bu özelliklerin başında, oldukça uzun yıllar kullanılabilmesi gelmektedir. Suya ve aside karşı dayanıklı yapısı, her türlü ağırlık ve darbeye karşı inanılmaz bir direnç sergilemektedir. Bu direnci sayesinde uzun yıllar deforme olmadan yüzeyi asla bozulmadan kullanılabiklmektedir. Epoksi zemin kaplamalar oldukça kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Su ile teması söz konusu olduğunda her hangi bir zarar görmemesi su ile temizliğinin rahatça yapılabilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle de antibakteriyel özelliğe sahiptir.

Adana, bulunduğu bölge itibari ile sanayinin çok gelişmiş olduğu bir çevreye sahiptir. Hatta Marmara Bölgesi’nden sonra Anadolu genelinde sanayinin başkenti niteliğindedir. Sanayi konusunda gelişmiş bir şehir olması Doğu illerinden fazlaca göç almasına ve insan yoğunluğuna sebep olmuştur.

Fiziki şartlar incelendiğinde karşımıza çıkan bu tabloda, Adana Epoksi Zemin Kaplama sistemlerinin oldukça büyük öneme sahip olduğu açıktır. Epoksi zemin kaplamaların her türlü darbe ve yüke dayanıklı olması sebebi ile ağır sanayi de dahi yüzeye uygulanabilir kılmıştır. Sanayinin çok gelişmiş olduğu Adana’da özellikle fabrika zemin kaplamaları büyük önem taşımaktadır. Çok sayıda insanın bir arada çalıştığı ve yoğun trafiğin olduğu büyük fabrikalarda yüzeylerin dayanıklılığı, kolay temizlenebilmesi,bakım masrafının az olması ve uzun yıllar boyu yüzeyini sağlam şekilde koruyabilmesi Adana epoksi zemin kaplamalarının çok fazla tercih edilmesine sebep olmuştur.

Adana epoksi zemin kaplamaları uygulama esnasında da az vakit alması sebebi ile yüzey yenileme işlemlerinde de oldukça göz önünde tutulan bir özelliğidir. Çünkü sanayideki işletmelerin üretime ara vermesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle yapılacak uygulamanın uzun süre vakit alacak bir işlem olması dezavantaj niteliğindedir.

Adana epoksi zemin kaplama hizmetleri veren şirketimiz sadece Adana’da değil yakın iller olan Niğde,Mersin,Kahramanmaraş ve Kayseri gibi noktalarda da epoksi zemin kaplama hizmetlerini ihtiyaç halinde karşılayabilmektedir. Adana genelinde işyerleri, fabrikalar,ofisler ve konutlarda kolay uygulanabilir epoksi zemin kaplama hizmeti siz müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda en doğru çeşidi belirlenerek uygulanmaktadır. Epoksi çeşitleri arasında sahip olduğunuz alana en çok uyacak olan epoksi çeşidi seçilerek en modern yüzeyler hazırlanmış olacaktır.

adana-epoksi-kaplama

Adana Epoksi Kaplama

Bilindiği üzere Adana, Türkiye’nin sıcaklığı en yüksek olan illerinden birisidir. Klimaların dahi hissedilmediği dönemlerin varlığı söz konusu olmaktadır. Adana epoksi zemin kaplama hizmetlerinin bir diğer avantajlı yönü, epoksi zemin kaplamalarının ısıya karşı aşırı derecede dirençli olmasıdır. ısıya karşı dayanıklı olması hangi koşulda olursa olsun yüzeye asla zarar vermez. Yüzeyinizde eğer desenli bir model seçtiyseniz, hiç korkmayın. Çünkü epoksi boyanın ısıya karşı aşırı direnci sayesinde bu desende asla bir bozulma meydana gelmez. Bu özelliği sayesinde Adana genelinde hakim olan ısıya en çok maruz kalan otoparklar ya da insan ve araç trfaiğinin çok yoğun olduğu alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Her ne kadar ısıya aşırı derecede maruz kalınsa da yüzeyde asla bir aşınma ya da bozulma meydana gelmez. Zemin kaplama yüzeyinde herhangi bir çizilme meydana gelmez. Aşınma konusunda performansı oldukça iyidir. Bu nedenle;evlerinizde,ofislerinizde ya da işyerlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir üründür. Sizde sahip olduğunuz alanlarda daha hijyenik ve modern bir zemin kaplamaya sahip olmak istiyorsanız mutlaka iletişim numaralarımız vasıtası ile bizimle irtibata geçiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi