Afyon Epoksi Zemin Kaplama

24.06.2019
2.079
Afyon Epoksi Zemin Kaplama

Afyon; Eskişehir,Isparta,Uşak,Kütahya ve Konya gibi illere komşu ilimizdir. Afyon, yurt genelinde özellikle kaplıcaları ile tanınan bir ilimizdir. Küçük ama nüfus yoğunluğu fiziki yapısına göre fazladır. Özellikle üniversitenin varlığı, öğrenci nüfusunun artmasına neden olmuştur. Il genelinde müze,tarihi camiler, kamu binaları, hastaneler,okullar ve üniversite binaları bulunmaktadır. Bu alanların tamamı yoğun insan trafiğine maruz kalan ve daima temiz ve hijyenik olması gereken yüzeylere sahiptir.

Afyon epoksi zemin kaplama yüzeyleri; yapıları gereği her türlü darbeye karşı dirençli, aşınmayan, temiz ve parlak yüzeylere sahiptirler. Epoksi boya uygulandığı zeminlerde asla koku yapmaz. Oldukça ferah ortamlar ile bütün yapılarda oldukça modern bir çizgi ortaya çıkarmaktadır.

 

Kamu hizmet binalarından hastanelere, okullardan özel işletmelere kadar bütün yapılarda artık modern teknoploji çağının etkileri görünmektedir. Insanlar yaşam alanlarında daha modern çizgileri yakalamaya çalışmaktadır. Yeni yapılan yapılarda özellikle tercih edilen epoksi zemin kaplamalar, tadilat yapılan alanlarda da yeni yer döşemesi olarak tercih edilmektedir.

 

Mimarların, yapısal özellikleri itibari ile özellikle tercih ettiği epoksi, üzeri kaymaz bir yapıya sahiptir. Anaokullarında ya da kreşlerde, hastanalerde (özellikle radyoloji ve ameliyathane gibi birimlerde), kliniklerde hususi olarak kullanılmaktadır. Bunun en başlıca sebebi epoksinin kolay temizlenebilir özelliği sayesinde antibakteriyel özelliğini kalıcı şekilde korumasıdır. Sadece su ile dahi kolayca temizlenebilen bir yüzeye sahiptir. Etkin temizlik adına kullanılan kimyasal maddelere gerek yoktur. Suya dayanıklı yapısı sayesinde bol su ile temizlenerek her türlü bakteriden uzak oldukça hijyenik bir hal alacaktır.

Afyon epoksi zemin kaplama, özellikle kaplıcaların olduğu bölgelerde bulunan ticari işletmelerde de tercih edilmektedir. Kaplıca otellerin dört mevsim doluluk oranı göz önünde bulundurulduğunda; zemin kaplamalarının temizlik ve bakım maliyetlerinin oldukça düşük olması, insan sirkülasyonu sebebi ile yapılan temizliğin uzun soluklu olması ve kolay olması, aynı zamanda aşınma ve suya karşı oldukça dayanıklı olması gerekmektedir. Yıllarca kullanımına karşılık solma ya da yıpranma yapmaz. ısıya karşı oldukça dayanıklı bir yapısı vardır. Bu gerekçelerle aranan bütün özelliklerin tek bir malzemede toplandığı ürün, epoksi zemin kaplama ürünleridir.

 

Epoksi zemin kaplama ürünleri;kaliteli,modern,şık bir yüzeye sahiptirler. Geniş renk yelpazesi ve desen çalışmaları ile oldukça renkli alanlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Uygulama ürün ve işçilik maliyeti oldukça düşüktür. Bu düşük maliyete karşılık uzun yıllar kullanılabilme özelliği sayesinde cebinizin de dostudur.

 

Tabi sadece cebinizin değil, sağlığınızın ve çevrenin de dostudur. Geri dönüşümü sağlanabilmekte ve bulunduğu alanlarda asla koku yapmaz. Betona uygulama esnasında herhangi bir yapıştırıcı kullanılmaksızın uygulandığı ve kendisi direk yüzeye yapıştığı için kalkmaz ya da kabarmaz. Bu nedenle sıkı sıkıya bir yüzey ortaya çıkarmaktadır. Çok kullanılan zeminlerde; özellikle fayans derz dolgularındaki aşınmalar ya da kirli görüntünün verdiği rahatsızlık asla oluşmaz. Yüzeyin tamamı aynı renk, tek kalıp ve dümdüz şekildedir. Gözü rahatsız edecek tek bir husus dahi yoktur.

 

Afyon epoksi zemin kaplama ürünlerini cafelerde, lokantalarda, eğlence salonlarında, otellerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Şirketimiz, yapmış olduğu uygulamalarla yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmalarını yürütmektedir. Her zaman uzman ve işinde profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile en kaliteli çalışmaları ortaya koymaktayız. Satış konusunda yine işinde tecrübeli ekimiz sizlere, yeni zemininizi oluştururken doğru yönlendirmeler yaparak, en doğru epoksi zemin kaplama çeşidini seçmenizi sağlayacaktır. Böylelikle az maliyetle uzun yıllar konforlu ve modern şekilde bir yaşam alanına sahip olacaksınız.

Hemen Ara
Yol Tarifi