Ağrı Epoksi Zemin Kaplama

04.08.2019
344
Ağrı Epoksi Zemin Kaplama

Ağrı epoksi zemin kaplama hizmetleri; kamu binaları, okullar, hastaneler ya da konutlarda oldukça fazla tercih edilmektedir.

Ağrı genelinde özellikle konutların metrekare büyüklüğü oldukça fazladır. Evler çok geniş alana yayılı olduğu için temizlik açısından oldukça zahmetli olabilmektedir.

Ağrı, doğu illeri arasında havaalanı bulunan, özel hastanesi olan gelişmiş iller arasındadır. Yöre halkı da modern çizgide bir yaşama sahiptir. Konfor noktasında en iyi geridönüşü sağlayan zemin kaplama türü kesinlikle epoksi zemin kaplamalardır.

Epoksi zemin kaplamaları gerek renk seçenekleri gerekse desenleri ile bütün müşterilere hitap edebilmektedir. Bilhassa hastanelerde ve çocuk oyun alanlarında kullanılması önemlidir. Bunun en önemli sebbei antibakteryel özelliğidir. Suya karşı oldukça sağlam yapısı sayesinde asla deforme olmaz. Aşınmalara karşı da oldukça dirençlidir.

Ağrı epoksi zemin kaplama hizmeti veren şirketimiz, sadece Ağrı’da değil, Ağrı’ya komşu Kars,Erzurum ve Muş illerinde de ihtiyaç doğrultusunda hizmet vermektedir. Epoksi zemin kaplama yapı itibari ile çok geniş alanlarda maksimum performasn sergilemektedir. Çok çok uzun yıllar geçse de zeminde asla çizilme olmaz. Isıya karşı dirençlidir. Sigara ve benzeri yanıklar karşısında yüzeyi asla bozulmaz ya da deforme olmaz.

Epoksi zemin kaplamalar özellikle konutlarda balkonlarda, teraslarda, çatı yüzeylerinde,banyolarda çok iyi şekilde kullanılmaktadır. Hava koşullarının ağırlığı sebebi ile dış mekanların tamamında su ile temas kar ya da yağmur aracılığı ile gerçekleşmektedir. Bu durum fayanslı yüzeylerde derz dolguların boşalmasına, sararmasına yol açacaktır. Bu derz dolgulardan aynı zamanda su alttaki betona sızmakta ve bir alt kata kadar zarar verebilecek hal almaktadır. Su sızmasa dahi, derzlerin sararmıs ya da kararmış görüntüsü başlı başına görüntüyü oldukça kötüleyen bir durumdur.

Epoksi zemin kaplamaları bütün yüzeye eşit miktarda uygulanır ve asla su geçirmeyen yapıya sahiptir.üzerinde çizik oluşmaz ya da aşınma yapmaz. Bu durumda yüzey deseni asla deforme olmaz. Temizliği oldukça basittir. Sadece su kullanılarak temizlenebilir. Temizlendikten sonra da toz tutma özelliği olmadığı için yüzey uzun süre temiz kalabilir. Özellikle kalabalık mekanlarda bu özelliği sayesinde göz doldurmaktadır.

Ağrı epoksi zemin kaplamalar, desenli modelleri ile ofis,işyeri ya da konutlarınıza en çok hoşunuza giden alanları taşımanızı sağlayacaktır. Doğu ili olan Ağrı’ da yaşarken bir ormanın yeşilliğini ya da Akdeniz’in mavisini yaşam alanınıza taşımanız mümkün olacaktır. Uygulamasındaki başarı tamamen ustasına bağlıdır. Ustanın epoksi uygulamadaki profesyonelliği ve tecrübesi kullanım ömrünü arttıran başlıca etkendir.

Bakımı oldukça kolay ve masrafsızdır denilebilir. Su ile temizliğe uygun yapısı vardır.
Epoksi zemin uygulaması yapılmadan önce beton yüzeyinin kesinlikle temiz, kuru ve düz olması gereklidir. Düz olmayan zeminlerde yapılan uygulamalar başarılı sonuç veremeyebilirler. Özellikle kaymaz yapıları sayesinde hastanelerde ya da havaalanlarında kullanımı oldukça rahattır. Yine kamu kurumlarında özellikle arşiv odalarında ferah ve hijyenik bir ortam sağlar.

Bahçe zeminlerde ya da bahçe zeminli dış mekanlarda oldukça şık bir tasarım ortaya koymaktadır. Istediğiniz renk ya da desende zemine sahip olabilirsiniz. Bu amaçla, müşterilerimize yıllardır sunmuş olduğumuz kaliteli çalışmalar ile sizin, sahip olduğunuz zeminler için en iyi tercihi yapmanızı sağlamakatayız. Satış ve pazarlamada sizlere en doğru bilgiyi vererek, doğru şekilde yönlendirecek personel kadrosuna sahibiz. Epoksi zemin kaplamaların başarılı bir şekilde yüzeyle buluşması en doğru tercihe bağlıdır. Sizin en doğru tercihi yaparak alanınız için en kaliteli epoksi zemin kaplama işlemini ortaya çıkarmak bizim işimizdir. Işimizi kendimize güvenle en titiz şekilde yapmaktayiz.

Hemen Ara
Yol Tarifi