Amasya Epoksi Zemin Kaplama

01.11.2019
272
Amasya Epoksi Zemin Kaplama

Amasya, Yeşilırmak üzerinde kurulu etrafı dağlarla çevrili şehzadeler şehridir. Tarihi dokusu sebebi ile oldukça turist çeken Amasya, genelli olarak otellerin ve turistik işletmelerin varlığını sürdürdüğü bir şehirdir.

Amasya epoksi zemin kaplama sistemleri, il genelinde özellikle kullanılan ve oldukça memnun kalınan bir üründür. Okullar, hastaneler,oteller, kamu kurum ve kuruluşları ile eğlence alanlarında kullanımı yaygındır.

Epoksi zemin kaplama malzemesi yapısı itibari ile diğer zemin kaplama ürünlerinden farklılık göstermektedir. En belirgin özelliği her türlü darbe ve aşınmaya karşı dayanıklı oluşudur. Özellikle ısıya karşı direnci noktasında oldukça iyi performans sergilemektedir. Amasya özellikle yaz aylarında çok ciddi derecede sıcaklıklara sahip bir ildir. Bu sıcaklıklar karşısında özellikle dış mekanlarda asla deforme olmayacak zemin kaplama ürünlerinin kullanılması gerekmektedir. Bu bakımdan incelendiğince epoksi zemin kaplama malzemeleri oldukça elverişlidir. ısıya dayanıklı yapısı sayesinde özellikle dış mekanlarda modern, dayanıklı ve şık bir duruş sergilmektedirler.

 

Sadece iç mekan ve dış mekan şeklinde algılanmaması gerekmektedir. Amasya’da Yeşilırmak üzerinde sıralı teknelerde restaurantlar kuruludur. Irmak üzerinde harika bir sunumla müşterilerine hizmet etmektedirler. Bu işletmelerin tamamında insanlara en kaliteli hizmeti sunmak adına, sahip olunan bu alanların zeminlerinde Amasya epoksi zemin kaplamalarının kullanılması ayrıca başarılı bir tercih olacaktır.

Epoksi zemin kaplama ürünleri genel olarak bakıldığında diğer zemin kaplama ürünlerine nazaran daha fazla renk seçeneğine sahiptir. Yine aynı şekilde desen konusunda da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Uygulaması yapılan alanların tamamında işçilik ve malzeme maliyeti oldukça düşüktür. Maliyetinin düşük olmasına rağmen kullanım ömrü oldukça uzundur. Kullanım ömrünü uzatmak için ilk adım uygulamayı yapacak ustaların işinde profesyonel olmasıdır. Işinde tecrübeli ellerce uygulanması yüzeyde çok uzun yıllarca kullanılmasını sağlayacaktır.

amasya zemin kaplama

amasya-zemin-kaplama

Amasya epoksi zemin kaplama düz,kuru ve temiz alanlara rahatlıkla uygulanabilmektedir. Uygulandıktan çok kısa süre sonra üzerinde yürünebilecek hale gelmektedir. Bu özelliği sayesinde özellikle ticari işletmelerde işlerin gidişatını aksatmadan mekanlarınızı yenileme imkanına sahip olacaksınız. Anaokulları,kreşler,konutlar, ofisler,fabrikalar,avm’lerde, otoparklarda,oteller, sağlık kuruluşları, cafeler, lokantalarda ve kamu kurumlarında oldukça başarılı şekilde kullanılmaktadır. Sesi emici özelliği sayesinde insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde gürültüyü çok büyük oranda engellemektedir. Her türlü aşınmaya ve darbeye karşı direnci vardır. Yüzeyi oldukça basit şekilde herhangi bir kimyasal temizleyici kullanılmadan da silinebilmektedir. Ya da basit yüzey temizleyiciler yardımı ile de rahatlıkla temizliği yapılabilmektedir. Suya karşı dayanıklılığı sebebi ile su ile temizliğe uygundur. Rutin bakımlarının maliyeti oldukça düşüktür. Kolay temizlenebilirliği sayesinde antibakteriyel özellik kazanmıştır. Uygulama yapıldıktan sonra bulunduğu ortamda asla koku yapmaz. Yüzeyi kaymaz ve de yapışmaz. Sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Hiçbir kimyasal ile asla tepkimeye girmediği için; gönül rahatlığı ile laboratuvar ve hastanelerde (özellikle ameliyathanelerde) kullanılmaktadır. Özellikle 3D epoksi zeminler ile konutlarınızda ya da turistik işletmelerinizde çok canlı manzaraları ayaklarızın altında bulabilirsiniz. Bu sayede iç mekan tasarımlarınızda eşsiz hayal dünyanızın gerçek yaşantınıza yansımasını sağlayabilirsiniz. En modern ve şık görüntü ile herkesi hayran bırakabilirsiniz.

 

Amasya epoksi zemin kaplama hizmeti sunan şirketimiz her daim en doğru seçimleri yapmanız ve çok uzun yıllar boyunca yaşam konforunuzu sağlamanız için daima yanınızdadır. Satışta ve uygulamada profesyonel ekip arkadaşlarımız satış öncesi ve sonrası tam destekle hizmet vermektedirler. Tadilat yapılacak ya da yeni oluşturacağınız mekan tasarımlarınızda başarılı şekilde bir seçim yapmanız için bizimle irtibata geçebilir ve sizin için en doğru zemin kaplama ürününü seçerek mekanlarınızı baştan yaratabilirsiniz.

 

Hemen Ara
Yol Tarifi