Ankara Epoksi Zemin Kaplama

06.11.2019
334
Ankara Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama denildiğinde akla gelen özelliklerin başında;dayanıklılık,su geçirmezlik ve aşınmaya karşı direnç gelir. Epoksi zemin kaplama ürünleri, yapılarında bulunan poliüretan maddesi sayesinde asla su geçirmez bir yapıya sahiptirler. Her türlü aşınmaya karşı oldukça başarılı performans sergileyen bu ürünler, piyasada oldukça düşük maliyetler ile temin edilebilmektedir. Düşük maliyetine karşılık çok uzun süre sağlıklı şekilde kullanılabilmektedir.

Epoksi zemin kaplamalarının uygulama sonrası başarıya ulaşması sadece yapısal özelliklerine bağlı değildir. Uygulama esnasında yapılan hatalar ne yazık ki başarısız sonuç alınmasına sebep olabilmektedir. Uygulama yapılacak yüzey kesinlikle düz olmalıdır. Eğim varsa bu tesfiye şapı ile düzeltilerek işleme başlanmalıdır. Bununla beraber düzlenen zeminin kuru ve temiz olması gerekmektedir.

Ankara epoksi zemin kaplama için; başta adli birimler ve bunlara ait binalar, hastaneler, tıbbi birimler, resmi kurumların tamamı, konutlar, ofisler, bürolar, eğitim kurumları,AVM’ler, otoparklar, havaalanları,ambar ve depolar, sosyal faaliyet alanları, tiyatro ve sinema salonları, büyük-küçük ölçekli (hijyenik ve antibakteriyel yapısı sebebi ile gıda sektöründe kullanımı oldukça yaygındır.)işletmelerin tamamında kullanım söz konusudur.

 

Ankara, Türkiye’nin başkenti olması sebebi ile yönetim kanallarının çok büyük kesimin, bünyesinde barındırmaktadır. Jeopolitik konumunun önemi sebebi ile devamlı surette gelişmekte olan ve daima modern çizgisini koruyan bir noktadır. Bu özellikleri sebebi ile Ankara daima insan trafiğinin çok yoğun yaşandığı bir yer halindedir. Insan trafiğinin bu denli yoğun olması zeminde kullanılan yağı ürününün kesinlikle çok sağlam olmasını gerektirmektedir. Çünkü bu alanlar devamlı işleyişte olduğu için sürekli tadilat edilmesi ya da yenilenmesi söz konusu olmamaktadır. Bu sebeple gerek yeni yapılan mimarilerde, gerekse eski yapıların onarımlarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Çünkü epoksi zemin kaplamaların bilinen en sabir özelliği de uygulaması en iyi şekilde yapıldığı müddetçe çok uzun yıllar sağlıklı ve asla deforme olmadan kullanılabilmesidir. Yüzeyi çizilmez,kaymaz ve aşınmaz bir yapıya sahiptir. Burada en belirleyici özellik suya dayanıklı olması ve hiç bir kimyasal madde ile etkileşime girmemesidir. Asla zarar görmeyen bu yapısı, doğru yüzey kaplama uygulaması akabinde hiç şüphesiz kendisine hayran bırakacaktır.

Ankara epoksi zemin kaplama ürünleri öncelikle özellikleri bakımıında sonrasında ise düşük maliyeti sebebi ile tercih edilen üründür. Müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği bu ürünler daima yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayan ürünlerdir. Isıya karşı oldukça dayanıklıdırlar. Yüzeyleri kolayca su ile temizlenebildiği için antibaktireyel özelliği de sahiptir. Bu sebeple özellikle sağlık kurumlarında ve çocuk oyun alanlarında daha çok tercih edilmektedir. Modern teknolojinin aktif şekilde kendisini gösterdiği bir üründür. 3D desenli epoksi kaplamaları ile de özellikle evlerde ve ofislerde çok renkli tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Bilhassa büyükşehirlerde rezidance benzeri yapılarda tercih edilen lüks tasarımların vazgeçilmezi niteliğindedir. Oldukça geniş renk yelpazesi ve desen seçeneğine sahip epoksi zemin kaplama ile; hayalinizde canlandırdığınız en iç açıcı ortamları yaşam alanlarınıza taşımanız mümkün.

Ankara epoksi zemin kaplama hizmeti veren şirketimiz; öncelikle müşterilerinin talebini en doğru şekilde anlamak adına birebir görüşmeler gerçekleştirmektedir. Bu görüşmede alınan notlar doğrultusunda mekanlarınız için en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olmaktayız. Çünkü epoksi zemin kaplamaların mekanlarda başarılı şekilde uygulanması, o mekan için en doğru epoksi çeşidinin kullanılmasına bağlıdır. Gerektiğince alanı görmek ve gerekli ölçümleri yapmak adına keşifler yaparak en ufak hataya dahi yer vermemekteyiz. Her daim müşteri odaklı çalışmalarımız ile ürünlerimizden ve hizmetimizden son derece memnun kalınmasını hedeflemekteyiz.

Hemen Ara
Yol Tarifi