+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Beton Silim

Beton Silim

Beton silim uygulaması ile inşaatlarda atılan betonun düzgün olmaması yada düzgün mastarlanmamasın dan kaynaklanan, heli kopter gezdirilmediği için kötü görünen betonların on teknoloji makinalarla silinmesi ve tıraşlanması ile düz pürüssüz zemin elde etmenin yanı sıra üzerine gelecek herhangi bi kaplamaya zemin hazırlama işlemidir.

Beton silme diğer adıyla honlama işlemi değişik elmas uclarla silinmesidir. Beton parlatmak için çeşitli aşamalardan geçen beton farklı kalınlıklardaki elmas uçlar sayesinde tabiri caizse özü çıkana düzlenene ve istenilen yüzey elde edilene kadar silinmesi işlemine beton silim denmekte. epoksi eğer üzerine epoksi uygulaması yapılacak ise kalın elmasla 1 kere silim yeterli olmakta dır. Fakat eğer üzerine beton parlatma isteniliyorsa 1 silim yetmiycektir bunun için ise değişik elmaslarla beton silme işlemine devam edilmekte dir.

30 Ağustos 2017
707 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN