+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
TÜMÜNÜ GÖR
Boya Uygulama

Boya uygulanacak alanın zemin hazırlığının iyi yapılması gerekmekte aksi taktirde zemin den kopmalar meydana gelebilir. Boyama işlemi zeminin durumuna göre iki yada üç kat olarak uygulanır benim tavsiyem ise zemine astar da vurulması astar zeminle üzerine gelen epoksi boyayı birbirine bağdaştırmaya yarar ve zeminde adenansı sağlar.

Boya uygulaması her kat arası zımpara ile zımparalanıp ve temizliğinin özenli yapılması gerekmekte zeminden arındırılmayan ve düzgün temizlenmeyen bir yerde görünüm kötü görünür boya donduktan sonra zeminde görünen pütürlüklerin hepisi temizliğin düzgün olmamasından kaynaklanmakta, epoksi boya solventli ve solventsiz olarak ikiye ayrılır bu uygulamayı genelde hafif ticari alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılan üzerinde herangi bir transpalet yada forklift yoğunluğuna dayanamayan sadece hafif gıda üretim alanların da kullanılan bir kaplama türüdür.

26 Eylül 2018
Boya Uygulama için yorumlar kapalı
40 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN