Çamsan Laminat Parke

09.05.2018
731
Çamsan Laminat Parke

Firma yetkililerimizle iletişim kurarak çamsan laminat parke tercihleri açısından bilgi alabilir, mekanlarınıza en uygun seçenekleri yaptırabilirsiniz. Son derece titiz işçilik gerektiren laminat parke işlemlerinde zeminin sahip olduğu özellikler kadar uygulaması yapılacak parke kalitesi de belirleyici olmaktadır. AB standartlarına sahip parkelerimiz koyu veya açık renkli olabileceği gibi çok kısa süre içinde her türlü zemine uygulanabilir durumdadır. Bununla birlikte zeminin tam olarak düzgün ve pürüzsüz olması gereklidir. Aksi durumda ekiplerimiz tarafından gerekli işlemler yapılırken uygulamaya uygun olacak şekilde yerine getirilmektedir.

Ev veya ofis kullanımları bulunan laminat parke fiyatları çok uygun olmakla birlikte aynı zamanda darbelere, çizilmelere karşı da son derece dayanıklı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Firmamız tarafından yıllardır yapılan döşeme işlemlerinde laminat parke önemli bir yer tutarken profesyonelliğin tüm gerekliliklerini de sağlamaya devam etmekteyiz. Ev odaları için çok daha ince parke kullanımlarını önermekteyiz. 21-23.sınıf parkeler yeterli olurken aynı zamanda açık renklerin kullanılması da alanın çok daha büyük ve geniş görülebilmesini sağlamaktadır. Parlaklık açısından da parkelerin sağladığı avantajlı durumla odanın bambaşka bir görünüme kavuşması söz konusudur. Ofis işlemlerinde ise daha ziyade kalın parke kullanımları olmaktadır. Firmamız tarafından yapılan çamsan laminat parke işlemlerinde gerekli işçilik kalitesini de sunmaktayız. Uygun ödeme koşullarının yanı sıra parkelerin tam olarak zemine oturması, boşluk olmaması ve süpürgelik geçiş durumunu yerine getirmekteyiz. Özellikle günlük temizliklerde deterjan ya da bol su kullanılmaması önerilirken esneme payı bırakılması da parkenin çok daha uzun yıllar kullanılabilmesine zemin hazırlamaktadır.

Temizlemelerde elektrikli süpürgeler tercih edilebilirken aynı zamanda döşeme uygunluğu ve çeşitli konu başlıklarında firmamızla iletişim kurabilir, gerekli bilgiler alabilirsiniz. Çamsan laminat parke markalı MDF kaplı parkelerin ıslanması durumunda ise birleşim yerlerinde şişme yapabilmesi ihtimal dahilinde bulunmaktadır. Bundan dolayı mutlaka silinmesi gerekli olurken kullanılacak mobilyaların zarar vermemesi içinde ayak bölümlerine keçe ya da kauçuk altlık takılabilir. Çizilme ya da tüm sert darbelere karşı dayanıklı olan laminat parkelerin kullanım kolaylığı sunması, temizlemenin pratik yapılabilmesi ve zeminin düz bir hale gelmesinde yardımcı olması gibi nedenlerde dolayı istenen işlemler ekiplerimiz tarafından kısa süre içinde problemsiz olarak sonlandırılmaktadır.

Hemen Ara
Yol Tarifi