Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama

01.09.2016
4.791
Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama

Dekoratif epoksi zemin kaplama işlemi zahmetli olması yanında estetik duruşu ile de kullanmak isteyenler için birçok alternatif sunmaktadır. Zevkinize göre zeminde sıra sıra renkler de kullanabilirsiniz, taş görünümlü olmasını isterseniz de minik mozaik parçacıkları şeklinde yapılan tasarım ile zevkinize ve isteklerinize yönelik her türden çalışma mevcuttur.

Sürtünme ve aşındırmaya karşı dayanıklı malzemeden üretilmiş bu kaplama mekanizması görsel şölen yanında birde dayanıklılık özelliği ile tercih edilme oranını yukarı bir ivmeyle hızlandırmaktadır. Aynı zamanda anti bakteriyel olan

sağlık açısından da kullanılmaya değerli görülmesinde etkilidir. Ekli bir sistem olmadığı için bakteri üretme ihtimali söz konusu bile değildir. Renk seçenekleri de sınırsız olan kaplamanın her mekana uygunluğu da tartışılmaz bir gerçektir. Şıklık isteyen hanımların, mekanımı uzun süre kullanayım masrafım olmasın diyen iş yeri sahipleri bu kaplama sizler için biçilmiş kaftandır. Kırılma, çizilme gibi yıpranma unsurları olmayan bu sistemle uzun yıllar sapasağlam kullanabilir kendi tarzınızı farklı tarz ve desenlerle yansıtabilirsiniz.

Dekoratif epoksi zemin kaplama estetikliği yanı sıra tasarımlarınızı üzerinde uygulayabileceğimiz birer tuvale dönüşebilir. Kim istemez ki eserinin sürekli olarak göz önünde bulunmasını. Resim yapmayı sevenler, yaptığınız eserleri birer sanat harikasına çevirebilirsiniz ve bunu her gün gördüğünüz mekanda gerçekleştirerek enerjinize enerji katabilirsiniz. Sıkıldığınız zaman da değiştirilebilir farklı tasarımlar ile kendinizi yansıtabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi