EPOKSİ ASTAR

30.08.2016
8.987
EPOKSİ ASTAR

Epoksi bir madde olarak yapışkanlık özelliği son derece derin olan bir üründür. Her alanda kullanılır. Özellikle zemin kaplama gibi büyük bir alanı tercih edilmektedir. Eğer kullanım alanı hastanelerse burada hijyen koşulları ön planda tutulmaktadır. Bu süre zarfı içinde kişilerin tercihi noktasında yeterli ölçütler belirlendiyse, tüm inşaat noktasında yine bu ürün kullanılır. Eğer evinizde veya iş yerinizde bu ürünler kullanmak istiyorsanız, bunun bir bedeli olacaktır. Ürün fiyatlandırması genellikle uygun aralıklarda ne kadar çok mekâna yapılacağı ile belirlenir. Epoksi astar boya ise birçok ürün öncesi kullanım için şekillenir.

Epoksi astar boya, kullanım alanı olarak geniş alanlara hâkimdir. Sıvı emilimi konusunda ve zeminlerin tozuması konusunda önemli işlemeleri vardır. Bu tarz kötü ve olumsuz koşullara herhangi bir yaptırımı bulunmayacaktır. Epoksi boya uygulamaları mevcut boya ve beton koruma olanakları bakımından seçeneğini belirleyen bir etki yaratmaktır. En aza indirmek amacı ile kullanıldığı zaman dış etkenlerin korunmasını ve kırılmamasını sağlar. Epoksi boya alanından ziyade genellikle zemin kaplama işlevi olarak kullanılan önemli bir üründür.

Bal kıvamında bulunan bir bileşene hâkim olan epoksi astar boya, iki bileşenli bir reçine olarak müşterisi ile buluşur. Daha çok beton ve çeliği son derece kolay bir şekilde birleştirmesi neticesinde kullanım alanı yeterli özgürlükler oluşturacaktır. Uygun oranlarda karıştırılması konusunda reaksiyona tam girmesi askat boyalar için önemlidir.

Hemen Ara
Yol Tarifi