Epoksi Boya İle Fayans Boyama

02.06.2017
21.845
Epoksi Boya İle Fayans Boyama

Epoksi boya ile fayans boyama işlemini merak eden sizlere en önemli bilgileri vermek için bu özel makale yazısını hazırlamaya karar verdik. Epoksi hakkında aklınıza takılan soruların cevabını artık daha rahat bulacaksınız. Bizler firma olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı hedef haline getirmiş yılların en köklü firması olarak hizmet veriyoruz. Evinizde banyosunda bulunan fayansları hiç yerinden kaldırmadan epoksi ile kaplayabilir ve derz sıkıntısını ortadan kaldırabilirsiniz. eviniz daha canlı ve daha parlak bir görüntüye sahip olurken temizlik ve hijyen acısından büyük kolaylık sağlanacaktır. Eğer fayans üzerinde kırıklar varsa bunları yerinden kaldırmalı ve yerine yeni fayans yerleştirilmesi gerekmektedir.

Evinizde yer alan fayansları değiştirmek istiyor ve daha kaliteli olan tercih ediyor olabilirsiniz. Bu işlem sizlere hem maliyet açısından zorluk getirecek hem de kırılması gereken fayanslar sizlere zahmetli bir ortam yaratacaktır. Oysa su bazlı epoksi ile sizler fayanslar üzerinde dileğiz rengi tercih edebilir ve ev dekorunu daha farklı ve neşeli hale getirmeniz artık bundan sora mümkün olacaktır, boyanızın daha çok kullanışlı hale gelmesini ve uyguladığınız alanın daha şık görünmesini istiyorsanız hemen bizleri arayabilir ve sizlere fayansların değişimi konusunda yardımcı olacak tüm bilgileri sizlere sunabiliriz.  Epoksi boya ile fayans boyama artık firma tenki etip arkadaşlarımız sayesinde daha rahat ve kolay olacaktır.

Nem tutma özelliği sayesinde epoksi ile yapacağınız işlemlerde duvarın nem oranın ölçerek hareket etmeyi sakın unutmayın. Kullanıldığı yerde su parçacıkları epoksi ye zarar verebilir ve Epoksi boya ile fayans boyama işlemi ömrü daha kısa süre olabilir. Evinizde şıklık ve modern bir görüntü elde etmek istiyorsanız firmamız sizlere canlı destek sağlayacak ve öğrenmek istediğiniz tüm soruların cevapların sizlere uzman arkadaşlarımız anlatacaktır. İsterseniz banyo duvarın gerekli astar ile kaparak duvara 3D boyutlu duvar kâğıdı döşeyebilir ve ardından epoksi şeffaf astar ile renkli bir görünüm elde edebilirsiniz. Fikirlerinizi bizlerle paylaşın ve sizlerin hayallerini her zaman gerçeğe dökecek olan ürünlerin sayesinde sizlerin yanında olalım.

Hemen Ara
Yol Tarifi