Epoksi Boya Nasıl İnçeltilir

17.05.2017
6.916
Epoksi Boya Nasıl İnçeltilir

Dış cephelerde ve iç mekânlarda yapılacak bola işlemine başlamadan önce yüzeyin tamlanması ile temizlenmesi ve boyası dökülen yerlerin daha önceden kazınarak astar çekilmesi gerekli olacaktır. Dış kaplamlarda meydana gelen çatlaklarda ince alçı ile kaplanacak ve duvarda temiz bir görünüm meydana getirilecektir. Bu işlemlerin yapılma sebebi ise daha sonra yapılacak işlemlerin ömrünü biraz daha uzatmak için gerekli olacaktır. Epoksi boya nasıl inceltilir? Hakkında en özel bilgileri sizlere çok rahat bir şekilde anlatarak boyanın ömrünün nasıl uzayacağını sizlere anlatmak istiyoruz. Boya akıcı kıvama gelmesi için içine konulacak olan inciticilere ihtiyaç duyulacaktır. Boya yapmadan önce kıvamı daha akıcı hale getirilmelidir.

Duvarda fırça izi kalsın itemiyorsanız boyanan daha kaliteli inceltilmesi gerekecek ve sıcak havalarda yapılan boya ise inceltildiği zaman buhar olacağı için daha hızlı ve çabuk hareket edilmesi gerekecektir. Epoksi boya nasıl inceltilir? Diye merak ediyorsanız tiner ve inceltilen boya daha rahat kullanım olacak ve duvara daha rahat tutulacaktır. Bunun yanı sıra farklı renklerin elde edilmesi gerekli olduğu ortamlarda ise yine tiner ve kendi boyanın sitiline uygun inceltici kullanılarak boyanın katı kıvamını akıcı hale getirebilirsiniz. Boyanın akıcı olması için içine katılacak olan inceltici çok yavaş ve azar, azar boya içine karıştırılır ve karıştırma ucu ile iyice boya ile bir araya gelmesi sağlanır.

Farklı desenlerde ve farklı renklerde boya yapılacak ev ortamındın ya da farklı mekânların boyanması için sizlerde her zaman firmamızı tercih edebilir ve en kaliteli işçilik ve sağlam iş güvencesini sizlere sunabiliriz. Ofislerimizi aradığınız anda sizlere canlı destek ile sizlere 7/24 saat hizmet veriyor ve uygun fiyat garantisi ile sizlerin tüm sorunlarına kökten çözüm buluyoruz. Epoksi boya nasıl inceltilir? Sorusunda sizlere hemen yardım edebilir ve evleriniz daha renkli ve keyif verici hale getirmekte fayda sağlayabiliriz. Mekânlarınız anahtar teslimi alıyor ve yine sizlere anahtar teslimi geri iade ediyoruz. Bizleri boya konusunda ve zemin döşeme konusunda hemen arayabilir ve sizlere nasıl hizmet vereceğimiz sorgulayabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi