EPOKSİ COATİNG UYGULAMA FİYATIMIZ | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Epoksi coating Fiyatı

Epoksi coating uygulamaları ince olmasından dolayı genelde hafif ticari alanlarda yani genelini insan trafiğinden oluşan mekanlarda tercih edilir. Özellikle tekstil atölyelerinde yada betonun tozumasının  istenmediği hafif üretim alanların da fiyat bakımından da  diğer zemin kaplamalarından uygun olmasından dolayı tercih edilen bir kaplamadır. Diğer zemin kaplamaları gibi zemine mala yardımı ile değilde zemine rulo yardımı ile sürülmekte dir. Bu uygulamanın yapılacak yerin şapının çok düzgün atılması gerekmekte olup zemind herangi bi patlaklık yada bozukluk uygulamadan sonrada görünür bunun sebebi kaplama değil sürme olmasın dan kaynaklanıyor, şimdi gelelim asıl konuya bu uygulama kaç kat olması gerekir? Bu uygulama en az 2 kat olarak uygulanmalı fakat daha verimli olmasını istiyorsanız benim tercihim 3 kat olmasıdır bir kat astar ve üzeri iki kat coating boya olarak

Epoksi Coating Uygulama Fiyatı

  1. Kat Epoksi Solventsiz Astar Rulo İle Uygulama 1 m2 fiyatımız 8.00TL
  2. Kat Epoksi Coating Boya Rulo İle Uygulama 1,m2 Fiyatımız     8.00TL 
  3. Kat Epoksi Coating Boya Rulo İle Uygulama 1,m2 Fiyatımız     8.00TL 

Yukardada yazdığım gibi bu uygulamanın her katının m2 sini 8.00TL den uyguluyoruz.

Not: Fiyatlarımıza KDV dahil değildir ve fiyatlarımız istanbul için geçerli olup şehir dışı uygulamalarda yol ve konaklama tarafınıza aittir.

11 Ocak 2017
6.319 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Yol Tarifi