+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Epoksi Fiyatları

Epoksi Fiyatları

EPOKSİ ZEMİN FİYAT

Günümüzde zemin epksi kaplamaları çokça tercih edilmektedir. Çünkü epoksi kaplamalar hoş bir dekorasyon oluşturmanın yanında pek çok avantajları da bulunmaktadır. Epoksi malzemesi önce sıvı olarak uygulanmaktadır. Kullanılan yere göre kat kat uygulanabilmektedir. Kurumaya başladıktan sonra mukavemeti de artmaktadır. Epoksi kaplamalar su ve kimyasallara karşı oldukça dirençlidir. Epoksi yapıldıktan sonra zamanla özelliklerini yitirmez. Seneler sonra bile ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Temizliği de oldukça kolaydır. Bu sebeple yorulmadan saatlerce uğraşmadan temizliğini yapmış olursunuz. Epoksi kaplamalar anti bakteriyeldir. Bu sebeple üzerinde yabancı mikroorganizmalar yaşamaz. Görsel dekorasyonlar oluşturmak istediğiniz yerlerde epoksi kaplamalar kullanabilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde epoksi kaplamalar bulunmaktadır. Yaptrdıktan sonra rengini değiştirmek istediğinizde de kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Epoksi zemin fiyat oldukça uygundur.

Epoksi zemin fiyat bütçenizi sarsmaz. Bu sebeple kolaylıkla epoksi kaplama uygulamalarınızı dilediğiniz mekâna yaptırabilirsiniz. Epoksi zemin kaplamalar zamanla mukavemetinden bir şey kaybetmez. Uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan Epoksi kaplama zeminleri kullanabilirsiniz. Temiliği de oldukça kolaydır. Bu sebeple epoksi zemin kaplamalar tercih sebebidir. Beğendiğiniz model ve desenlerde kolaylıkla epoksi zemin kaplama yaptırabilirsiniz. Mukavemetleri de oldukça yüksektir.

Epoksi zemin kaplamalar diğer zemin uygulamalarına göre çok daha kolaydır ve çok çabuk yapılmaktadır. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Epoksi zemin fiyat diğer zemin uygulamalarından da oldukça uygundur. Bu sebeple rahatlıkla istediğiniz mekanlarda bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

03 Şubat 2017
4.682 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. NECATİ dedi ki:

    Selamun aleykum
    Katolog ve fiat listenizi meal adresine gönderebilirmisiniz.Suudi arabistanda bulunuyorum

BİR YORUM YAZIN