Epoksi Masa Modelleri Ve Örnekleri

23.04.2020
65
Epoksi Masa Modelleri Ve Örnekleri

En Güzel Epoksi Masa Örnekleri Ve Modelleri

Son dönemlerde ev dekorasyonu ve ofis dekorasyonu için karşımıza çıkan en güzel epoksi masa örnekleri sizler için bir araya getirmek istedik. Epoksi masa örnekleri evine, işyerine, kafesine ya da ofisine masa almak isteyenler için oldukça şık bir seçimdir.

Epoksi masalar; üretildikleri ağacın özelliğine göre şekil bulan tasarımlardır. Bu masa ve sehpalar için birbirinden güzel desen ve renklerde model üretilmektedir. Epoksi masa modellerinin tamamının ortak özelliği parlak bir yüzey ve doğal ahşap görünümünün renklendirilmesidir. Ahşabın doğal görüntüsüne parlak bir yüzeyin eşlik etmesi ile modern ve şık bir görüntü oluşturması en çok tercih edilme sebepleri arasındadır. Peki en güzel epoksi masa örnekleri hangileridir? Epoksi masa seçiminde evinize en uygun model hangisidir?

1.  Ceviz Ağacı İle Yapılan Epoksi Masa

Ceviz ağacı kendi doğal deseni bakımından oldukça zengin bir görüntüye sahiptir. Ev dekorasyon ürünleri arasında özellikle masalar için en çok tercih edilen modeldir. Hal böyle olunca epoksi masa modelleri için de en başarılı seçim cevizdir. Ceviz ağacının canlı organik görüntüsü her zaman yaşam alanlarınıza renk katacaktır.

2.  Zeytin Ağacı İle Yapılan Epoksi Masa

Zeytin ağacı ile yapılan epoksi masa çeşidleri renk tonu itibari ile daha çok çalışma odaları için oldukça başarılı seçim olacaktır. İnce şerit halinde uzun olukların açılması ile epoksi dökülen alanda istediğiniz rengi seçmeniz mümkün. Epoksi reçine şeffaf ve berrak yapısı ile çalışma alanınıza ayrı bir hava katacaktır.

3.  Kestane Ağacı İle Yapılan Epoksi Masa

Kestane ağacının alaşımlı rengi ve dokusu özellikle epoksi masalar için en güzel doğal görünümü sunacaktır. Ağaç dokusunun ince olması ve kıvrımlarının belirgin şekilde yer alması epoksi ile oldukça uyumlu durmasını sağlamaktadır.

4.  Dekoratif Taşlı Orta Sehpa Epoksi Masa

Dekoratif taşlı orta sehpa epoksi masa modeli rahat kullanımı ve modern şekli ile beğenileri toplamaktadır.

5.  Ceviz Ağacı Oluklu Epoksi Masa

Ceviz ağacı oluklu epoksi masa modelleri için söylenecek en güzel nokta cevizin kaliteli parlak görünümünü tamamlayan epoksi ile ortaya çıkardığı şık görüntüdür. Ceviz ağacı gövdesinde açılan oluklar epoksi ile doldurulur ve üst görünüm bu oluklardan oluşur.

6.  Doğal Ağaç Masa Epoksi Modeli

Doğal ağaç masa epoksi modeli için ağacın organik yapısından faydalanılır. Ağaca son şekli verilir ve çatlak olan alanlar epoksi ile doldurulur. Akabinde masa üzeri cilalanır ve organik ahşap masa ortaya çıkar. En Güzel Epoksi Masa Örnekleri arasında doğal görünümü sebebi ile en çok tercih edilen çeşittir.

7.  Nehir Model Epoksi Masa

Nehir model epoksi masa daha çok ev dekorasyonları için en çok tercih edilen modeldir. Genellikle masanın orta kısmında adeta bir cam varmışçasına berrak bir renkli alan oluşturan epoksi alana şıklık katar.

8.  Deniz Taşlı Epoksi Masa

Ev dekorasyonu ve ofis dekorasyonu için odanın tam ortasında deniş taşları bezeli renkli bir masa nasıl durur dersiniz? İnanılmaz bir taşlı zemini ahşap ile buluşturan şeffaf epoksi bu masada başarılı bir iş çıkarıyor.

9.  Kütük Ağaç Epoksi Masa

Özellikle lüks modern restaurantlarda en başarılı seçim kütük ağaç epoksi masalardır. Kütük masa modeli genişliği ve kullanımı bakımında çok uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilmektedir

10. Temalı Ahşap Epoksi Masa

Ahşap epoksi masalarda epoksinin içerisine doğa manzarası ya da buna benzer temalı anlatımlarla ilgili aksesuarlar yerleştirilebilir.

11.  Toplantı Epoksi Masa Modeli

Özellikle büyük şirketler ve ofislerde mekan tasarımı şık bir toplantı masası ile canlanır. Ofis dekorasyonu için olmazsa olmaz parça toplantı masasını epoksi ile dizayn edilmesi oldukça parlak bir fikir.

Şefaff Epoksi Ürün ve Fiyatlarımız İçin Bizimle irtibata geçiniz.

 

 

 

Hemen Ara
Yol Tarifi