Epoksi Ustası

15.01.2017
3.158
Epoksi Ustası

Epoksi zemin kaplama uygulamaların da genellikle karşılaştığımız müşterinin malzeme temin ettiği fakat yaptırıcak usta aramasında zorlanmasın dan dolayı sizlere sadece  ustalık hizmetide sunmaktayız. Epoksi ustası arayanların internette iyi bi usta bulabilmesi için oluşturduğum bu forum da szilere tüm epoksi kaplama türlerin de profesyonel hizmet sunmaktayız.

Epoksi ustası yapılacak alanın m2 ve istanbul içi yada istanbul dışındamı olduğu fiyat farkettiren etkenler arasın da biz istanbul dışı uygulamalarda fiyat farkı talep etmeden sadece yol ve konaklama hizmetini müşterimizin temin etmesi şartı aramaktayız. İstanbul dışı uygulamalarda yapılacak olan mekanın sistemi ve malzemelerin ne kadarını temin ettiğini eksik malzeme varsa temin etmeleri yada bizim burdan temin etmemiz gerektiğini bilgilendiriyoruz bu işte bazen müşterilerimizin yeter diye aldığı ve aslında istediği uygulama için elindeki malzemenin yetersiz olduğu ve biz uygulama yapılacak alana gittiğimiz de işin yarım kalması hem müşterimizin hemde bizim açımızdan son derece sıkıntılı bir süreç olduğun dan uygulamaya gitmeden bilgilendirme sağlamaktayız.

Epoksi konusun da selfleveling, multilayyer düz yada pürüzlü sistem, portakal kabuğu desenli, coating uygulamların da sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Hemen Ara
Yol Tarifi