EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA M2 FİYATLARI | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Epoksi Zemin Kaplama m2 Fiyatları

Son zamanlarda zemin kaplamada epoksi zemin kaplama tercih edilmektedir. Bunun sebebi epoksi zemin kaplamaların pek çok avantajının olmasından kaynaklanmaktadır. Epoksi zemin kaplamaların temizliği oldukça kolaydır. Bu nedenle temizlikle uzun zaman uğraşmak zorunda kalmazsınız. Epoksi zeminler anti bakteriyel olduğu için oldukça hijyeniktir. Bu yüzeyler üzerinde herhangi bir canlı form yaşayamaz ya da üreyemez. Epoksi kaplamaların mukavemeti de olduça yüksektir. Sıvı halde uygulanan epoksi kaplamalar gerekli durumlarda üst üste uygulanabilir ve kurumaya başladıktan sonra mukavemeti artar. Epoksi zemin kaplamalar kimyasallara karşı da oldukça dirençlidir. Korozif ortamlarda da korozyona engel olurlar. Epoksi zemin kaplamalar hastanelerde, evlerde, fabrikalarda ve buna benzer pek çok yerde de uygulanmaktadırlar. Epoksi zemin kaplama m2 fiyatı da oldukça uygundur.

Epoksi zemin kaplamalar çok hijyeniktir. Bu sebeple hastane gibi mekanlarda da tercih edilmektedir. Epoksi kaplamalar dekoratif amaçlarla da kullanılmaktadır. Tüm bu avantajlarının yanında şıklığıyla da göz doldurmaktadır. Epoksi zemin kaplamalarının renk kartelası da oldukça geniştir. İstediğiniz renge zemin kaplamanızı yaptırabilirsiniz. Ayrıca yaptırdıktan sonra rengini değiştirmek isterseniz de kaplamalarınızın rengini kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Epoksi zemin kaplamalar anti statiktir ve oldukça hafiftir. Epoksi zemin kaplama m2 fiyatı uygulanan yere ve kullanılacak miktara göre farklılık gösterse de oldukça uygundur.

Epoksi zemin kaplama m2 fiyatı bütçenizi sarsmaz. Bütçenizi sarsmadan epoksi kaplama yaptırabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi