EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA UYGULAMASI | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA UYGULAMASI

Epoksi uygulanırken sıvı bir malzemedir. Gerekli durumlarda üst üste uygulanabilir ve kuruduktan sonra mukavemet kazanır. Epoksi zemin kaplama uygulaması günümüzde çokça tercih edilmektedir. Epoksi zemin kaplamasının pek çok avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında temizliğinn oldukça kolay olması yer almaktadır. Epoksi zemin kaplamaları yorulmadan ve çok vakit kaybetmeden temizleyebilirsiniz. Epoksi zemin kaplamalar ayrıca oldukça hijyeniktir. Bu kaplamalar anti bakteriyel özellik gösterirler. Epoksi kaplamaların üzerinde hiçbir canlı form yaşayamaz ya da üreyemez. Epoksi Zemin kaplamaların mukavemeti de oldukça yüksektir. Bunun dışında kimyasal dirençleri de bulunmaktadır. Asit ve bazlara karşı dirençli oldukları için bu tarz ortamlarda da tercih sebebidir. Epoksi kaplamalar korozif ortamlara da oldukça dayanıklıdır.

Epoksi zemin kaplama uygulaması dekoratif yönden de tercih edilmektedir. Epoksi kaplamalar her renk ve desende uygulanabilir. Dilerseniz kaplamayı yaptırdıktan sonra rengini de değiştirebilirsiniz. Epoksi zemin kaplamaları oldukça uzun ömürlüdür. Yaptırdıktan sonra uzun yıllar ilk günkü gibi canlı ve parlak bir şekilde kullanabilirsiniz. Epoksi kaplamalar anti statiktir ve oldukça hafiftir. Epoksi zemin kaplamalar bulundukları yerin estetik ve şık görünmesini sağlarlar. Epoksi aradan uun yıllr geçse bile güzelliğinden ve kalitesinden bir şey kaybetmez. Epoksi kaplamaların su geçirmeme özelliği de bulunmaktadır.

Epoksi zemin kaplama uygulaması diğer zemin kaplamalara göre daha hızlı bir şekilde uygulanmaktadır. Fiyatı da oldukça uygundur. Bütçenizi sarsmadan epoksi zemin kaplama yaptırabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi