EPOKSİ ZEMİN NEDİR | EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA NEDİR | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Epoksi Zemin Nedir

Epoksi Zemin Nedir

Epoksi uygulamasının en önemli özelliği sıvı halde bulunan reçine tarzı maddenin uygulama bittikten sonra katı hale geçmesidir. Bu sertlik özelliği ile mekanlara yeni renk ve tarzlar katmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Günümüz yeniliklere kucak açmaya devam ederken epoksi zemin nedir, nerelerde kullanılır, dekoratif bir uygulamadır ancak işlevsel midir, çabuk yıpranır mı gibi sorularla gündeme gelen yapı malzemesi kimyasal malzemelerden etkilenmemekle birlikte uzun ömürlü bir malzeme olması nedeniyle de tercih sebebidir.

 

Firmalar epoksi zemin nedir, çocuk odalarında da kullanılabilir mi sorularıyla karşılaşmakta ve sağlık açısından yeterli görülmeyen bir katkı malzemesi kullanılmamakta olup son derece sağlıklı ve hayal dünyalarını geliştirici etkiye de sahip olma özelliği vardır. Çocuklarınızın güvenle yerde oynamasını izleyebilirsiniz ve dayanıklı malzemeden oluşması sebebiyle de oyuncakların yere atılması ile aşınmayacak uzun yıllar ilk günkü gibi kullanmaya devam edebileceksiniz.

 

Epoksi zemin nedir sorusuyla birlikte temizliği nasıl yapılır, özel bir malzeme kullanımı gerektirir mi gibi sorulara da şöyle yanıt verelim. Herhangi bir zorluğu olmayan bu dekoratif uygulamaların temizliği de çok basittir. Herhangi bir leke olduğunda leke çözücü maddeler kullanmanıza gerek olmadan kolaylıkla temizlenebilir malzemeden üretilmiştir. Her türlü figür yapılabilen epoksi zemin uygulaması ile evinize farklı bir ambiyans katabilir renkli dünyaları evinizde de kucaklamaya devam edebilirsiniz.

31 Ağustos 2016
2.056 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Yol Tarifi