EPOKSİ ZEMİN TEMİZLİĞİ | EPOKSİ ZEMİN TEMİZLEME MADDESİ | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Epoksi Zemin Temizliği

Epoksi Zemin Temizliği

Epoksi zemin kaplamaları, orijinal zemin kadar önemli aktiviteleri vardır. Bunun için Rüzgâr, donma ve kimyasal etkilerden uzak kalınması neticesinde önemli bir etki bırakır. Özellikle kötü koşullarda mekânlarınızın daha da düzgün durması için size yardımcı olacaktır. Epoksi Reçine konusunda betona ve çeliğe ulaşma noktasında önemli bir tutkal görevinde bulunur. Bu nedenle sorunsuz bir temizleme ve yapışma konusunda önemli bir detay olmaya devam eder. Amacı ise doğal koşulların size daha az zarar vermesi konusunda olacaktır. Epoksi zemin temizliği yeterli noktada sıvı emilimi ve tozuma konusunda etkili bir hijyen koşulu sağlayacaktır. Temizlik detayı ise renkte ve kaplamada boya uygulaması konusunda yeterli olma yolundadır.

Epoksi zemin temizliği tüm kimyasallar konusunda zarar görme ve tozlanma noktalarında size yardımcı olacaktır. Genellikle inşaat malzemelerini bir arada tutmak amacı ile kullanılan Epoksi malzemeleri, iki bileşenli olarak müşterileri ile buluşmaktadır. Reçine malzemeden olan bu ürünler çeliği ve ahşabı özellikli olarak yapıştırmaktadır. Bu ürünlerin kullanım amaçları ise daha çok betonu birleştirmek veya sertleştirmek için kullanılır.

Epoksi zemin temizliği ise son derece kolaydır. Silinebilir özelliklerinin bulunması neticesinde ise istenilen kaplama ve epoksi boya uygulaması tam manası ile yapılabilmektedir. Bu ürünün kullanımı olarak bakıldığında ihtyaçlara ve özgün olanaklara bağlı olarak uygulama noktası belirlenecektir. Birçok almada kullanıldığı üzere ihtiyaç durumu çok daha fazla artış göstermektedir.

31 Ağustos 2016
7.062 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Yol Tarifi