Floorpan Laminat Parke

07.05.2018
889
Floorpan Laminat Parke

Laminat parke hayatımızın olmazsa olmazları arasına girmiştir. Şık ve estetik görünümü ile yaşam alanlarınızda daha sağlıklı bir şekilde oturabilmeniz floorpan laminat parke ile mümkündür. Renk, desen, kalınlık ve ekonomik olmak üzere birçok çeşidi olan bu parkeler hijyenik oluşu ile bilinmektedir. Her alanda kolaylıkla tercih edilebilen bu ürün hayatınızı kalite standartlarının üzerinde yaşayabilmeniz için ideal bir seçim olabilir. Çevre dostu özelliği ile bilinen bu malzeme sigara ateşine dayanıklılık gösterebilir. Özellikle son dönemlerde yapılaşmanın arttığı ülkemizde birçok ev laminat parke ile döşenmektedir. Her açıdan avantaja sahip bu malzeme çizilmeyen, kolay temizlenebilen özelliğe sahiptir. Piyasada laminat parke kategorisinde birçok marka vardır. floorpan ise bu markaların içerisinde kaliteli oluşu ile ön plandadır.

Yüzde doksan oranında ahşaptan tasarlanan bu parkeler sağlığınızı kesinlikle tehdit etmez. Özellikle toz, kir, kıl ve gözle göremediğimiz birçok lekeyi saklayabilecek özelliği yoktur. Bu da gözle görünür lekeleri temizlemek açısından oldukça avantajdır. Floorpan laminat parke en çok kullanılan alanlarınızda bile minimum 15 yıl boyunca kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Her türlü temizliğe uygun olan bu malzeme firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize tavsiye ettiğimiz bir üründür. Zemin kaplamalarının içerisinde en çok tercih edilen laminat malzemesi konforlu alanların temelini oluşturur. Firmamız hizmetleri arasında sıklıkla yaptığınız laminat parke döşemesi genellikle aynı gün içinde bitmektedir. Özellikle evinin dekorasyonunu değiştirmek isteyen müşterilerimize yaptığımız bu döşeme her türlü ısıtma sistemi için uygundur.

Direk güneş ışığına maruz kalsa da floorpan laminat parke asla solmaz. Aleve dayanıklı olan bu malzeme her mekân için uygundur. Birçok rengi olan bu malzeme çizilme ve aşınma sorunu yaşamayacağınız özelliktedir. Nem ve küf sorunu yaşamayacağınız laminat parke uzun süreli zemin kaplama için ideal bir malzemedir. Doğal görünümü ile her mekânı daha modern hale dönüştüren bu malzemeyi firmamızdan uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamızda her çeşit model ve desen bulmanız mümkündür. Firmamızda alacağımız ücretten çok müşterilerimizi memnun etmek önemlidir. Daha detaylı bilgi almak ve ürünlerimizin fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi