Granit Görünümlü Epoksi

20.12.2020
1.098
Granit Görünümlü Epoksi

Bir tür yapıştırıcı olarak kullanılan epoksi her alanda kullanılmaya başlamıştır. Özellikle yer döşemesinde kullanılan epoksi farklı görüntü ve desenlerle beraber farklı görüntüler oluşturmaya olanak sağlıyor. Bunlardan bir tanesi de granit görünümlü epoksi çeşididir. Sırf epoksi boya ve reçine birleşimi ile yapılan ürünler yüksek dayanıklılık sağlamaktadır. Hatta yapılan araştırmalara göre granit taş mermerden daha dayanıklı ve kullanışlı bulunmuştur. Taş görüntü ile farklılık oluşturabilir, her mekana uygun renkler tasarlayabilirsiniz. Zevkinizi yansıtmak hiç bu kadar kolay olmamıştır.

Farklı desen ve görüntülere ev sahipliği yapan epoksi bünyesine bir de granit görünümlü epoksiyi katmıştır. Tam bir taş görüntüsü veren malzeme oldukça kullanışlıdır. Gıda sektöründe, sanayi tesislerinde ve otomotiv alanında kullanıma sunulan ürünlerden son derece memnun kalınmıştır. Her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran ürünler sağlık açısından da kullanıcılarına güven vermektedir. Evlerde de yaygınlaşmaya başlayan uygulama neredeyse her ortama uyum sağlamaktadır.

Otopark zeminlerinde, mutfaklarda, okul koridorlarında, balkonlarda kullanımı ağırlıklı olan granit görünümlü epoksi hem taş istemiyorum hem de taş görüntüsüne bayılıyorum diyen bayanlar için eşsiz tasarımlardır. Kullanım kolaylığı sunan malzemeler aynı zamanda anti bakteriyeldir. Mutfak alanı herkesin hijyene en çok önem verdiği alanlardan olduğu düşünülürse kesinlikle kullanılmaya değer bir üründür. Temizliği de bir o kadar kolaydır. Leke tutmaz yapısı ile üzerine bir şey dökülse bile anında lekelerden kurtulabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!
Hemen Ara
Yol Tarifi