Grout Harcı Fiyatları

17.05.2017
3.302
Grout Harcı Fiyatları

Grout horcı özel olarak üretilmiş ve çimento esaslı ve kendiliğinden yayılan ve su geçirmeme özelliği olan dolgu ve tamir harcı olmaktadır. Yüksek sağlamlığı yüzünden inşaat alanlarında her zaman tercih edilen ve yol direklerinde ve köprü ayaklarında en çok dikkat çeken kullanım alanları arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra ayrıca trafik ışıklarında ve çelik aksamlı inşaat çalışmalarında da bu ürün kullanılarak direncin daha fazla sağlam olması sağlanmaktadır. Grout harcı fiyatı bu anlamda farklıklar gösterecek ve kilosuna göre fiyat farklılıkları oluşacaktır. Uygulama yapılmadan önce zeminin her zaman temiz olması çok önemli bir unsur olduğunu ekip arkadaşlarımız sizlere hemen hatırlatacaktır.

Ürün kullanıldıktan sonra ortamın 48 saat süreyle korunmalı ve sürekli nemli kalması sağlanmalıdır. Ürünler 25 kg lık torbalar halinde piyasa sürümlü olup kullanılacak miktar kadarı kullanmalıdır, çabuk donma yapacağından fazla yaptığınız karışım bir daha kullanılması zor olacaktır. Ürünü kullandıktan sonra kullandığınız malzemeleri hemen temizleyin zira donma hızlı oluşacak ve malzemeleriniz zarar görecektir. Grout harcı fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız sizlerde hemen canlı danışma hattımızı arayabilir ve aklınıza takılan sorular hakkında özel bilgiler alabilirisiniz. Hazırladığınız harca başka bir malzeme eklemeyin ve süresi geçmiş olan ürünleri kullanmaktan her zaman kaçının. Bir kez kullandığınız harcı bir daha kullanma şansınız olmadığını sizlere hatırlatmak istiyoruz.

Ürün yavaşça bir kaba boşaltılmalı ve yüksek devirde harç karıştırılarak homojen hale getirilmelidir. Daha sonra tek taraflı olarak dökülmeyi ve zeminin kuru ve kirden arınmış olmasına dikkat edilmelidir. Akışkan bir halde olan grout harcı çok çabuk işlenmeli ve içine hava girmesi engellenmelidir. Grout harcı fiyatı sizlerin işlem yapacağınız zemin inceledikten sonra sizlere bildirilecektir. O yüzden birim fiyatları hakkında bilgi almak için sizlerin ofisimizde misafir edebilir ve fiyat bilgileri hakkında sizleri özel olarak bilgilendirebiliriz. Fiyatlarımız her zaman sizlerin bütçesi göz önüne alınarak özel olarak hazırlanacaktır. Bizlerin hedefi her zaman sizlere daha çok yardımcı olmak ve müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermek olacaktır.

Hemen Ara
Yol Tarifi