Halı Kaplama

13.11.2016
3.056
Halı Kaplama

Zemin kaplamalar günümüzde oldukça popülerdir. Bunun sebebi pek çok avantajlarının olmasıdır. Halı kaplama da pek çok avantajı olan zemin kaplama yöntemlerinden biridir. Halı kaplamalar anti statik özellik gösterirler. İnsan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır. Bazı elektrikle çalışan hassas cihazlar statik elektrikten etkilenmektedir. Bu sebeple elektrikli cihazların yoğun bulunduğu yerlerde kullanılabilir. Bir diğer özelliği de akustik olmasıdır. Bu sebeple ses yalıtımı oldukça iyidir. Halı kaplamaların endüstriyel temizlik malzemelerine karşı dayanıklılığı da oldukça iyidir. Bu sayede kolayca yıpranmaz ve uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Halı kaplamalar yangın standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Halı kaplamaların pek çok renk deseni bulunmaktadır. Model ve renk kartelası oldukça geniştir. Böylece yaptıracağınız yere uygun modelleri rahatlıkla seçebilirsiniz.

Halı kaplama şık modelleri ile göz doldurmaktadır. Pek çok desen alternatiflerinin olması sebebiyle tiyatro hastane ev ofis opera gibi mekanlarda çokça tercih edilmektedir. Ekonomik olması, renk ve desen çeşitliliği, estetik duruşu, kolay uygulanabilmesi gibi sebeplerden ötürü son zamanlarda oldukça popülerdir. Özellikle insanların yoğun olarak bulunduğu yerlerde daha çok tercih edilmektedir. Halı kaplamalar uzun süreli bakımlar gerektirmez. Leke ve kir tutmadığı için kolay kolay kirlenmez. Bunların yanında nem ve rutubet de yapmamaktadır ve su geçirmemektedir.

Halı kaplama fiyatları oldukça ekonomiktir. Böylece bütçenizi sarsmadan istediğiniz iç mekanlara halı kaplama yaptırabilirsiniz. Ayrıca yaptırmaktan sonra çıkarmak istediğinizde de kolaylıkla çıkmaktadır.

Hemen Ara
Yol Tarifi