ISLAK ALANLARA EPOKSİ YAPILIRMI | ISLAK ZEMİN KAPLAMA | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Islak Zemine Epoksi Olurmu?

Islak Zemine Epoksi Olurmu?

Islak zeminlere epoksi uygulama yapılırmı kullanıcılarımızdan gelen yoğun sorular üzerine bu makaleyi oluşturma isteği duydum şimdi öncelikle şunnu bilmek gerekir epoksi su izolasyonu sağlarmı evet epoksi su yalıtımda en etkili çözümdür.

Epoksi yalıtımda iyidir fakat epoksi yapılan yere üstten gelen suyu kesinlikle aşşağıya iletmez fakat tersden gelen suya mukavemet sağlamaz ters izolasyonda yada rutubetli, nemli, ıslak alanlarda epoksi yapmak için iyi bi izolasyon yapılmalı akabinde nem bariyerine sahip astar uygulanmalıdır ki epoksi mukavemet sağlasın peki bu alanlara yapılan epoksi de ne gibi olumsuz etkenler gözükür, öncelikle yukarıda saydığımız alanlara yapılan uygulanma zamanla zeminden kopma soyulma yada filistlenme dediğimiz epoksi kaplamanın belli kısımların da misket büyüklüüğünde şişmeler meydana gelir bunun tek sebebi doğru izolasyon yapılmadan yada zeminin nemini ölçüp zemindeki neme göre bir uygulama yapılmadığın dan kaynaklanır tamamen bilinçsiz bir uygulamadır.

22 Mayıs 2018
Islak Zemine Epoksi Olurmu? için yorumlar kapalı
820 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Yol Tarifi