Karo Pvc Kaplama

04.05.2018
813
Karo Pvc Kaplama

Yer kaplamaları alanında faaliyet gösteren firmamız tarafından da farkı renk ve desen imkanlarıyla sunulan karo pvc kaplama özellikle ticari alanlar için tercih edilmektedir. Yüksek kaliteye sahip işçilikle elde edilen kaplamalarda 2 mm ile 6 mm arasında bir kalınlık söz konusudur. Gerek kullanım bakımından ergonomik olması gerekse sahip olduğu görsel farklılıklardan dolayı estetik açıdan tercih edilmesi kullanım alanlarının belirlenmesinde rol oynamaktadır. Firmamız bünyesinde teknolojik imkanlarının yanı sıra deneyimli ekip kadromuzla çok farklı ölçülere sahip mekanlarınız için karo pvc zemin kaplamaları sağlamaktayız. Taş veya parke desenlerinin bulunması da görünüm açısından farklılık elde edilirken açık renkli olmasıyla çok daha geniş ve büyük bir görünüm kazandırmaktayız.

Özellikle son yıllarda popüler olmayan başlayan karo pvc kaplama işlemlerinde birtakım gereklilikler bulunurken malzemelerimizin AB standartlarına sahip olması da işleyişlerin çok daha kusursuz olabilmesine zemin hazırlamaktadır. Tadilat ve sevk işlemleri yapılırken kaplamanın tüm darbelere karşı dayanıklı olması da yaya trafiğinin çok olmasından etkilenmemesini ortaya koymaktadır. Ayrıca sudan etkilenmeyen karo yapılı kaplamaların en önemli özelliklerinden bir tanesi ise ısı yalıtımı sağlaması olmaktadır. Son derece kullanım kolaylığının yanında aynı zamanda temizlenmesi de basit bir şekilde yapılabilirken çok uzun yıllar kullanım imkânı vaat etmekteyiz. Ergonomik yapılı olmasıyla birlikte aynı zamanda görünüm kazandırma açısından da firma ya da mağazaların kullanım durumları değişkenlik içermektedir. Özellikle heterojen yapılı olma durumu sağlayan firmamız bünyesinde çok farklı desen filmlerin kullanımı söz konusu olabilmektedir. Arzu edilmesi halinde doğal görünümlerin kazandırılması, taş ve parke dışında üç boyutlu görsel imkânın yaratılması da ekiplerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Uygun ödeme koşulları ve makul fiyat seçenekleriyle karo pvc kaplama işlemlerinde en iyisini vaat eden firmamız birçok farklı döşeme tercihiyle de kusursuz zeminler sağlamaktadır.

Profesyonelliğin gerekliliklerine uygun olarak arzu edilen tüm hususları sağlamaktayız. Bununla bilrikte kısa zaman diliminde istenen karo pvc kaplama hazırlanırken mekânın yapısına uygun bir şekilde yerleştirilmesi mümkün olmaktadır. Ardından köşe ve süpürgelik kısımlarının uygun olması, birleşim alanlarının renk uyumu sağlaması hususları kontrol edilirken tüm işletmeler ya da büyük çaplı mekanlarda uygulaması olmaktadır. Homojen yapılı karo kaplamaların yükseltilmiş döşeme üzerinde de olabilmesini de mümkün hale getirmekteyiz.

Hemen Ara
Yol Tarifi