LAMİNAT PARKE NASIL DÖŞENİR | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Laminat Parke Nasıl Döşenir

Laminat Parke Nasıl Döşenir

Laminat parke döşenecek alan öncelikle temizlenir ve gevşek beton ve alçı bozuk alanlar onarılır daha sonra zemine şilte uygulanırşilteden sonra seçilen parke yerin uzunluğuna göre yönleri uzun ve cama bakması gerekir tam kare alanlarda ise camın yönüne yada odanın kullanım alanına göre parkenin yönüne karar verilir, buaşamadan sonra günümüzdeki laminat parkeler dört tarafı kilitli olduğun dan istenildiği zaman sökülüp başka biyere montajıyapılır kilit sayesin de laminantın hasar görmüş tarafı da çıkartılıp yenisi ile değiştirilir.

Laminat parke döşeme işlemi duvardan pay burakılarak şaşırtmacalı zemine kaplanmaya başlar odanın dört bitarafından pay burakılması gerekir aslın da gerekir lafı hafif kalır mecbur burakılır. Bu sayede döşeme uygulaması biter ve süpürgelik kısmına geçilir iç ve dış köşeler 45 açıyla kesilip duvar diplerinde ve köşelerde birleştirilerek çelik başsız civi ile duvara çakılıp son olarak kapı eşik çıtası geçişe yapıştırılıp uygulama tamamlanmış olur.

04 Haziran 2018
Laminat Parke Nasıl Döşenir için yorumlar kapalı
457 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Yol Tarifi