Mineflo Fiyatları Neye Göre Belirlenir

25.11.2019
382
Mineflo Fiyatları Neye Göre Belirlenir

Mineflo Nedir?

Mineflo zemin kaplama çeşidi, bilhassa konutlarda kullanılan yer kaplama ürünüdür. Ahşap görünümü sayesinde parkelere benzetilmektedir. Konutlar haricinde  küçük ve orta ölçekli ofislerde de kullanılmaktadır.

Uygulandığı zeminde çok şık durmaktadır. Parlak yüzeyi ve canlı desenleri ile uygulandıkları alanlarda estetik bir duruş sergilemektedirler.

Kullanım alanları geniştir ancak en çok çocukların hareket ettiği alanlarda kullanılmaktadırlar. Isı yalıtımında oldukça başarılı oluşu, yumuşak üst yüzeyi sebebi ile özellikle kreş ve anaokullarında en çok tercih edilen yüzey kaplama ürünüdür.

Mineflo Fiyatları ?

Mineflo fiyatları, günümüzde internet üzerinden de yapılan satışlarda karşımıza 19,99 TL’den başlayan fiyatlar ile çıkmaktadır. Döşeme yapılacak alanın genişliğine göre belirlenen ölçülerde mekrekare üzerinden hesap yapılır. Daha düşük kalitede bir mineflo almak isteyenler için bu fiyat 15 TL’ ye kadar inebilmektedir. Ancak orta kalite bir ürün almak isteyenler için bu fiyat 19,99-30 TL arasında değişmektedir. çok yüksek kalite mineflo tercihleri de yine fiyata etki etmektedirler.

Mineflo karo halinde de satılabilen bir üründür. Genellikle rulo halinde serilse de işyerlerinde ve konutlarda karolar halinde kullanımı mevcuttur. Burada her bir karo için fiyat belirlenmektedir. 33*33 ölçülerinde ya da 60*60 ölçülerinde karolarda yine fiyatlar değişmektedir. Mineflo fiyatları hesaplanırken metrekare bazında hesap yapılır.

2,5 mm kalınlığında bir mineflo için,  1*100 metrede yaklaşık piyasa değeri 600-650 TL aralığındadır.

Örneğin; bir alan için 20 metrekare mineflo kullanılacaksa burada karşınıza çıkacak rakam 400 TL+ KDV gibi tutar olacaktır. Bu tutar ortalama bir mineflo fiyatı için geçerlidir. Piyasa ürün satışı gerçekleştiren firmaların hepsi ayrı fiyat aralığından satış yapmaktadır. Bu fiyatlara işçilik bedelini ekleyen firmalar da yer almaktadır. Siz mineflo fiyatı alırken işçilik fiyatı dahil midir değil midir öncelikle bu konuda net bilgi almalısınız. Yaklaşık olarak metrekare bazında 200 TL’den başlayan fiyatlarla da işçilik maliyetini baz alacak olursak internet üzerinde direk gördüğümüz rakamlar da bizim için yanıltıcı olabilir.

 

 

MİNEFLO YER DÖŞEMELERİNDE ÇEŞİTLİLİK FiYATA ETKENDİR

Ofisleriniz ve evlerinz için yeni bir dekorasyona ihtiyaç duyuyorsanız uygun maliyeti ve çok çeşitli renkleri ile karşınıza ilk çıkacak seçenek mineflodur. Mineflo desenlerde yer alan meşe, ladin, kayın, akçaağaç ve maun ahşap görüntüsü neredeyse orjinale yakındır. Mekanda oldukça sıcak bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar. Bu görüntü parlak yüzeyi ile de desteklenmektedir. Bu yönü ile mekanda oldukça güzel, düzenli bir görüntü sizi karşılayacaktır. Bu özellikler direk mineflo fiyatları konusunda da etkilidir.

NEDEN MİNEFLO DÖŞEME

Evlerde ve işyerlerinde yoğun trafik olması sebebi ile yer döşemelerinde deforme olasılıkları yüksektir. Su ile yapılan yüzey temizliklerinde döşeme aralarının açılması, kirlenmesi  gibi durumlar görüntüyü kötüleştirecektir.

Alan pürüzsüzlüğüne göre tek parça olarak döşenebilen mineflo kaplamalar, bu özellikleri  sebebi ile güvenle  kullanılabilmektedirler. Mineflo yer döşemesi  kolay temizlenebilme özelliği ile yüzeyi leke tutmaz. Leke tutmaması uzun dönemlerce kullanılmasını sağlamaktadır.

Temizlik noktasında oldukça basit işlemlerde temizliği mümkündür ve antibakteriyel özelliğe sahiptir.Islak ve kuru temizlik yönü ile uygun yapıya sahiptir. Mineflo temizliğinde kimyasal kullanarak temizlik yapmaya gerek yoktur. Su ya da doğala yakın temizlik sevenler için arap sabunu kullanımı yeterlidir. Hatta sirke kullanımı dahi uygundur.

Kurumanın akabinde zemin oldukça şık bir görüntüye sahip olacaktır. Hafif yapıya sahiptirler. Bu nedenle zemine asla yük olmazlar. Isı yalıtımı konusunda çok başarılı ürünlerdir. Hem sağlıklı hem de hijyenik bir yüzey kaplama ürünü olan mineflo gerek malzeme fiyatı gerek se işçilik maliyeti olarak oldukça ekonomiktir.

Hemen Ara
Yol Tarifi