Mineflo

13.11.2016
4.431
Mineflo

Mineflo zemin döşemeleri özellikle iç mekanlarda tercih edilmektedir. Özellikle evlerde ahşap görünümleri ve doğal taş görünümler ile evin havasını değiştirmektedir. Mineflo yer döşemeleri su ve nemden etkilenmezler. Fakat uygulaması düzgün yapılmadığında nem alarak koku yapabilir. Bu sebeple mineflo zemin kaplama yapılırken dikkatli olunması gerekmektedir. Son zamanlarda parkeler daha çok tercih ediliyormuş gibi görünse de mineflo kaplama uygun fiyatı ve kullanışlı olması sebebi ile pek çok ev ve iş yerlerinde tercih edilmektedir. Mineflo zemin kaplama uygulaması oldukça basittir. Özel yapıştırıcı altına sürülür ve zemine uygulaması yapılır. Yapıştırma işlemi yapılırken yüzeye iyi tutunduğundan emin olmak önemlidir. Mineflo zemin kaplamalar estetik görüntüleri ile her zaman göz doldurmaktadır.

Mineflo zemin kaplamalar oldukça uygun fiyatlıdır. Bu sebeple özellikle pek çok iş yerinde hala tercih edilmektedir. Tüm zemin kaplama çeşitlerinin fiyatları karşılaştırıldığında mineflo her zaman en uygun fiyatlı olanıdır. Bu sebeple her dönem popülerliğini korumaktadır. Mineflo zemin kaplamaların evlerin vazgeçilmez uygun fiyatlı zemin kaplama ürünüdür.

Önceleri yalnızca ahşap ve doğal taş desenleri bulunsa da günümüzde pek çok renk ve desende mineflo modelleri bulunmaktadır. Ayrıca bu yer zeminlerinin temizliği de oldukça kolaydır. Mineflo yer kaplamaları anti bakteriyel özellik gösterir. Bu nedenle üzerinde mikroorganizmalar yaşayamaz ya da üreyemez. Uygun fiyatları ve dayanıklı olmaları sebebi ile oldukça caziptir.

Hemen Ara
Yol Tarifi