Multiayer Epoksi Kaplama

20.12.2020
886
15 EURO + KDV 13,50 EURO + KDV
Dev Kampanya
Multiayer Epoksi Kaplama

MULTİLAYER DÜZ SİSTEM EPOKSİ ZEMİN KAPLAMADA DEV KAMPANYAMIZ DEVAM EDİYOR

ZEMİN SİLİM + ASTAR + KUMLA + ARAKAT + SONKAT MULTİ + MALZEME + İŞCİLİK

HERŞEY DAHİL 13,50.EURO + KDV ÜRETİCİ FARKI İLE

Not: İstanbul Ve Kocaeli Dışı Uygulamalarımızda, Uzman Ekiplerimiz Yol, Yemek, Konaklama Masrafları İçin Kurumunuzun Konuğu Olmaktadır.

Multilayer kaplama ihtiyaçtan dolayı doğmuş olan bir kaplama türüdür. Çok katmanlı taban uygulaması demek olup, gözenekleri iyi kapatır ve ultra dayanıklılık sağlar. Zemin aşınmasının çok olduğu hastane, okul ve iş yerlerinde tercih edilen bir kaplama modelidir. Multilayer epoksi kaplaması uygulanılan yerler de tüketicinin yüzünü güldürmekle kalmayıp, uzun süre dayanıklılığını koruması sayesinde zaman ve bütçe tasarrufu da sağlamaktadır.

Özelliklerine bakılacak olunursa, her türlü mekana rahatlıkla uygulanır. Yüzeyi parlak cam görünümünde olup, çok fazla temizlik malzemesine ihtiyaç duymaz. Kırılmaz, gevşemez ve çizilmez. Antibakteriyel özelliği sayesinde çocukları olanlar içinde ideal bir kaplama türüdür. Üzerine uygulanan dekoratif motifler ve canlı renkler sayesinde, iç mekan kullanıcıları halı masrafından da kurtarır. Multilayer epoksi kaplama aynı zamanda kokusuz olup, içerisinde kullanılan bileşikleri dışarıya vermemektedir. Dayanıklılık konusunda en iyiler arasında yer almaktadır. Bu kaplama çeşidi ile çevre bilincine erişilmiş olup yapısında zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.

Şuan üreticiler, multilayer kaplamaları biraz daha geliştirilmekte olup, kullanıcılara zengin renk ve içerik seçeneği sunmaktadır. Ayrıca multilayer epoksi kaplama hava dolaşımını çok iyi sağlaması sayesinde hastanelerde ve okullarda iyi bir sağlık desteği oluşturmaktadır. Yapısında kullanılan çevre dostu kimyasallar sayesinde kullanıldığı yerlerin ısı ayarını dengeleyebilmektedir. Firmaların üretim marjına bakarak, multilayer kaplamanın çok tercih edildiğini ve daha da tercih faktörleri arasında olacağını gözlemlemekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!
Hemen Ara
Yol Tarifi