POLİÜRETAN BOYA FİYATLARI | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Poliüretan Boya Fiyatları

Poliüretan Boya Fiyatları

İster yeni evli çiftler olsun, ister yeni evini yaptırmak isteyenler olsun, ister yaşı kemale ermiş ama evini düzenlemek isteyenler olsun ev boyasına mutlaka el atmışlardır. Boyama ve boya noktasında eski tarzlar yıkılmış, yerlerine estetik görünüşü daha yüksek, silinmesi daha kolay, daha dayanıklı ürünler almıştır. Şuan ki piyasalarda tüketiciler bu maddelere yönelmiş, bu da poliüretan boya fiyatlarını artırmıştır.
Poliüretan boyaların ağı çok geniş olup, birçok dala ayrılmaktadır. Bunlardan vernik boyaları, lake beyaz boyalar, poliakrilik parlak boyalar, panel kapı boyaları, selülozik boya olmak üzere çeşitleri fazladır. Poliüretan boya fiyatları da bu çeşitliliğe göre değişiklik göstermektedir. Ürün fiyatları tabiki uygulanan yerin yapısına göre değişkenlik göstermekle birlikte, aşağı yukarı şöyledir. Bu boyalar kilo ile satılmaktadır. 6 ile 10 kilo arası değişen vernik boyaları fiyatı 150 ile 200 tl arasında değişmektedir.
Lake beyaz boya gurubu ise 6 ile 10 kilo arası fiyatı 200 ile 250 arasındadır. Poliakrilik boya fiyatı ise diğerlerine göre biraz fazla olup, aynı ölçülerde kilo fiyatı 300 ile 400 leri bulmaktadır. Selülozik boyalar ise fiyatı en uygun gurupta olup, litre başı olarak satılmakta ve litresi 8 ile 10 lirayı bulmaktadır. Son olarak kapı boya fiyatlarına baktığımızda 10 kilosu 150 lirayı bulmaktadır. Poliüretan boya fiyatları bu şekilde olup, arzu edenler ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri oranda alım yapabilmekteler. Sizlere 16EURO + KDV den Uygulamaktayız.

02 Eylül 2016
2.868 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Yol Tarifi