+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Poliüretan kaplama nasıl yapılır

Poliüretan kaplama nasıl yapılır

Poliüretan Kaplama Nasıl Yapılır?

Poliüretan kaplama nasıl yapılır, bu soru önemli bir hizmet noktası oluşturur. Makineleri ve yalıtım malzemeleri açısından gezici araçlar ile önemli bir şekilde uygulama alanı oluşturulur. Bütün bu araçların uygulama alanlarına getirilmesi sağlanacaktır. Makinenin yanında bulunan tüm kimyasallar ise işlem olarak hortumlar ile uygulanacak olan alana taşınarak işlem başlatılır. Yalıtım malzemelerini genel olarak uygulamakta yarar vardır. Yatay ve dikey olan her türlü özel parçalar en ince ayrıntısına kadar makineler yardımı ile püskürtülerek yayılması sağlanır. Bu şekli ile ısı köprüsü oluşturulmadan hemen yapı kesin olarak yayılır.

Poliüretan kaplama olanaklarına göre önemli olan ön hazırlıklar da vardır. Uygulanacak olan alanların kesinlikle pürüzsüz ve düzgün olması değilse de bu hale getirilmesi gerekir. Eğimli olmaması ve tam manası ile nemden arınmış olması şartı aranacaktır. Bunların dışında ise fiyat aralıkları genellikle 28 ile 30 Euro arasında değişiklik gösterecektir. Poliüretan Kaplama Nasıl Yapılır sorusu içinde genel kapsamı ile uygulanacak zemin özellileri oluşturulduktan hemen sonra makine istif yaptıktan hemen akabinde ise rulo ile yayma işlemi başlayacaktır.

Poliüretan kaplama yaptırmak isteyenlerin, Poliüretan Kaplama Nasıl Yapılır soruları arasından bilgilendirme yapması gerekir. Tüm uygulama işlemleri bittikten hemen sonra ise üzerinde yürünebilir ve yalıtım sağlanan bir olanak ile karşımıza çıkar. Bunun yanında bazı uygulama alanında doğrudan uygulama yapıldığı için sıvaya ihtiyaç da kalmayabilir.

28 Ocak 2017
1.250 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN