Portakal Kabuğu Desenli Epoksi

20.12.2020
1.074
12 EURO + KDV 10,50EURO + KDV
Dev İndirim
Portakal Kabuğu Desenli Epoksi

PORTAKAL DOKULU EPOKSİ ZEMİN KAPLAMADA DEV KAMPANYAMIZ DEVAM EDİYOR

ZEMİN SİLİM + ASTAR + KUMLA + ARAKAT + SONKAT PORTAKAL DOKULU + MALZEME + İŞCİLİK

HERŞEY DAHİL 10.50EURO + KDV ÜRETİCİ FARKI İLE

Not: İstanbul Ve Kocaeli Dışı Uygulamalarımızda, Uzman Ekiplerimiz Yol, Yemek, Konaklama Masrafları İçin Kurumunuzun Konuğu Olmaktadır.

Epoksi, termosetler grubu içinde yer alan ısıtıldığı andan itibaren bir daha hiç yumuşamayan ve sürekli sert kalan plastik türüdür ve yapıştırma işlevine sahip bir tür kimyasal eriyik maddedir. Portakal kabuğu desenli epoksi kaymaz özelliğe sahip maddelerden üretilmiş olup son derece hijyenik olma özelliğine sahiptir. Pütürlü görüntüsü ile kişilerin düşmemesi için tasarlanmış olan ürün daha çok ıslak zeminlerde tercih edilmektedir. Sağlıklı ürünler tercihimdir diyenler için üretilmiştir. Çünkü ürünlerin tamamı anti bakteriyel olarak üretilmektedir.

Kaymaz özellikli olan epoksi çeşidi aynı zamanda da ıslandığında koku yapmaz. Banyo, lavabo, hastane, laboratuar, havuz önlerinde kullanılan portakal kabuğu desenli epoksi yaş olan zeminlerde kaydırmazlık özelliği ile kullanıma sunulmuştur. Portakal kabuğu görüntüsünü andırdığı için bu isimle anılmaktadır. Kaliteli ve aynı zamanda özel bir çalışmanın ürünü olarak piyasaya sunulmuştur. Aşınma ve sürtünmeye meydan vermeyen ürünler oldukça kullanışlıdır. Zemin kaplamalar aslında estetik görüntüsü yanında zemini korumak için de yapılır.

Islak mekanlarda güvenle yere basmak isteyen kullanıcıların tercihleri bu yönde hızla artmaktadır. Su geçirmez özellikli malzeme yapısı ile çabuk deforme olmayan portakal kabuğu desenli epoksi kullanıcılara tekrardan bir maliyet yüklemeyerek de bütçeye katkı sağlanmaktadır. Uzun ömürlü olan zemin kaplama çeşidi aynı zamanda farklı renk ve seçeneklerle de ortama renk katmaktadır. Temizlik noktasında kolaylık sunması da ürünün tercih edilmesini hızla arttırmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!
Hemen Ara
Yol Tarifi