PVC DUVAR KAPLAMA UYGULAMALARI | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

PVC ZEMİN KAPLAMA
Yeni Ürün Olan Pvc Zemin Kaplama Sitemiz Yayında
Siteye Git

Pvc Duvar Kaplama

Pvc Duvar Kaplama

PVC DUVAR KAPLAMA

PVC duvar kaplama günümüzde oldukça popülerdir. Çünkü PVC duvar kaplamaların pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en önemlisi anti bakteriyel olmasıdır. Anti bakteriyel özelliği sebebi ile yüzeyinde canlı organizmalar yaşayamaz ya da çoğalamaz. Bu da hijyenik açıdan oldukça önemlidir. Bu sebeple hijyenin ve temizliğin ön planda olduğu hastanelerde daha çok tercih edilmektedir. PVC duvar kaplamalar hijyeniktir, çizilmelere karşı dayanıklıdır. Bu sebeple istediğiniz tüm mekanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. PVC duvar kaplamalar her ortama uyum sağlayacaktır. PVC duvar kaplama yaptırmak istiyorsanız yaptıracağınız duvarın düz ve pürüzsüz olması gerekmektedir. Aksi halde duvar kaplama yüzeyde düzgün durmayacaktır.

PVC duvar kaplamaların pek çok çeşidi vardır. Renk ve desen kartelası oldukça geniştir. Bu sayede yaptırmak istediğiniz mekana uygun renk ve desenleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Uyguladığınız yerlere estetik bir hava katarken şık ve temiz görünmesini de sağlayacaktır. Ayrıca PVC duvar kaplama oldukça hijyeniktir. PVC duvar kaplamalar daha çok okul, sağlık ocağı, hastane, kreş gibi mekanlarda tercih edilmektedir. Temizliği oldukça kolaydır. Rengi zamanla solma yapma. Özellikle sağlık kuruluşlarında çokça tercih edilmektedir. PVC duvar kaplamanın yanmazlık özelliği de bulunmaktadır. Isı yalıtımı oldukça başarılıdır. Kaygan olmayan ve koruyucu tabakalı çeşitleri de bulunmaktadır.

PVC duvar kaplama fiyatları da oldukça uygundur. Yaptırmak istediğinizde bütçenizi sarsmadan istediğiniz iç mekana uygulatabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklıdır uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

09 Temmuz 2017
2.558 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Yol Tarifi