+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

PVC Parke Nasıl Döşenmelidir

PVC Parke Nasıl Döşenmelidir

PVC Parke Nasıl Döşenmelidir?
PVC parke, zemine döşenmeden önce zeminin alt yapısındaki kırıklar, delikler ve çatlaklar onarılmalıdır. Alt yapısı düzgün bir şekilde hazır hale getirildikten sonra zemin süpürülür. Zeminin üzerinde en ufak bir toz, taş, yağ , su birikintisi kalmamalıdır. Hiçbirinin olmadığı takdir de zemin uygulama yapılmaya hazır hale gelmiş demektir. Aralarından birisi kalmış bile olsa iyi bir iş çıkarmak için söküp en baştan yapmak gerekmektedir.
Zemin,PVC parke ile döşenmeye başlamadan önce yalıtım yapılması için bir kaç işlemden geçmesi gerekir. Yalıtım mutlaka yapılmadır. Yalıtım sayesinde zemin ısıyı az iletir. Kışın bu durum avantaj halinde insanlara geri dönüş yapar. Bazı firmalar yalıtımı iyi yapamadığı zaman üst üste iki kaplama birden yapabileceklerini söylerler. Ya da müşteri parke renginden hoşlanmadığı takdir de üzerinde daha koyu rengini veya daha açık rengini kaplayabileceklerini söylerler. Bu iyi bir şey değildir. Ömrü çok kısadır. Her ne kadar yine de parke görünümü sağlansada kaplama üzerine kaplama yapılmaz.
Hijyen ve temizlik konusunda PVC parkenin temizlenmesi oldukça kolaydır. Tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biri de budur. Aralarına bir şey kaçmadığı için süpürme işlemi oldukça kolaydır. Daha sonrasında sanki banyoyu silermiş gibi kolayca temizliğini yapabiliriz. Genelde koyu renk tercih edilir. Koyu renk, açık renge göre daha temiz ve dayanıklı durduğu düşünülür.

19 Aralık 2017
445 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN