PVC YER DÖŞEMESİ | PVC YER DÖŞEME || PVC | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Pvc Yer Döşemesi

Pvc Yer Döşemesi

PVC yer döşemesi günümüzde oldukça popülerdir. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır. PVC zemin kaplamaların pek çok avantajı bulunmaktadır. PVC zemin kaplamaların temizliği oldukça kolaydır. Bu sebeple temizlikle uzun süre uğraşmak zorunda kalmazsınız. PVC zemin kaplamaların anti bakteriyel özelliği de bulunmaktadır. Bu sebeple üzerlerinde canlı formlar yaşayamaz ya da çoğalamaz. Bu da hijyenin ön planda olduğu okul hastane kreş gibi mekanlarda tercih edilmesine sebep olmaktadır. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır ve bazı elektrikle çalışan hassas cihazlar bu statik elektrikten etkilenmektedir. Bu sebeple fabrika laboratuvar ve buna benzer elektrikli aletlerin çok olduğu yerlerde PVC zemin kaplama kullanılmaktadır.

PVC yer döşemesi renk ve desen kartelası da oldukça gelişmiştir. Bu sebeple yaptıracağınız mekana uygun renk ve desenleri kolaylıkla seçebilirsiniz. PVC zemin kaplama homojen ve heterojen zemin kaplama olarak ikiye ayrılır. Bunun dışında farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Heterojen zemin kaplama cila gerektirmez. Kalınlığı 2mm civarındadır. Homojen zemin kaplamanın ise özellikleri her yerinde aynıdır. Aşınma dayanımı da oldukça yüksektir. Bu sebeple insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Homojen zemin kaplama eskimeye başladığı zaman tekrar cilalanarak yeni gibi kullanılabilir.

PVC yer döşemesi oldukça kullanışlıdır. Bir kere yaptırarak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. PVC zemin döşemesi tüm iç mekanlarda kolaylıkla kullanılabilir.

13 Eylül 2016
5.109 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Yol Tarifi