+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
ER-BA Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Pvc Zemin Kaplama

Pvc Zemin Kaplama

Zemin kaplamalar günümüzde çokça tercih edilmektedir. PVC zemin kaplama da son zamanlarda oldukça popülerdir. Bunun pek çok sebebi vardır. PVC zemin kaplamalar anti bakteriyeldir. Bu sebeple zemin üzerinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz ya da çoğalamaz. Bu da PVC zemin kaplamaların hijyenik olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple hastane okul kreş gibi hijyenin ön planda olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği se anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda dahi durgun elektrik bulunmaktadır. Elektrikle çalışan hassas cihazlar statik elektrikten etkilenir. Bu sebeple fabrika laboratuvar gibi elektrikle çalışan cihazların yoğun olduğu yerlerde PVC zemin kaplama kullanılmaktadır.

PVC zemin kaplama renk skalası da oldukça geniştir. Uygulatacağınız yere göre renk ve modelleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Ayrıca temizliği de kolaydır. Bu sebeple temizlikle saatlerce uğraşmak zorunda kalmazsınız. PVC zemin kaplama homojen zemin kaplama ve heterojen zemin kaplama olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Homojen zemin kaplama her yerinde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu yüzden insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde daha çok tercih edilir. Hastane okul gibi mekanlar buna örnek verilebilir. Heterojen zemin kaplama cila gerektirmez. Katmanlar halinde bulunmaktadır.

PVC zemin kaplama oldukça uygun fiyatlıdır. Okul, hastane, kreş, ev, iş yerleri, ofis, spor salonları ve buna benzer aklınıza gelebilecek her türlü mekanda kullanılabilir. PVC zemin kaplamalar oldukça dayanıklıdır.

PVC zemin kaplamalar son zamanlarda tercih sebebidir. Çünkü pek çok PVC kaplama avantajı bulunmaktadır. En önemli avantajı anti bakteriyel olmasıdır. Bu sayede yüzeyinde hiçbir canlı organizma yaşayama ya da üreyemez. Bu da PVC zemin kaplamaların hijyenik olmasını sağlamaktadır. Bu sayede hijyenin ve temizliğin ön planda olduğu okul kreş hastane gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır. Elektrikle çalışan hassas cihazlar bu statik elektrikten etkilenir. Bu yüzden fabrika ve laboratuvar gibi elektrikli cihazların çok olduğu yerlerde PVC zemin kaplama kullanılmaktadır.

PVC kaplama temizliği de oldukça kolaydır. Sıkıntı yaşamadan yorulmadan PVC zemin kaplamaları temizleyebilirsiniz. Böylece saatlerce uğraşmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca her renk ve desende PVC zemin kaplama modelleri bulunmaktadır. Böylece yaptıracağınız yere uygun renk ve desenleri kolaylıkla seçebilirsiniz. PVC zemin kaplama homojen ve heterojen zemin kaplama olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Heterojen zemin kaplamaların en önemli özelliği cila gerektirmemesidir. Katmanlar halinde bulunur. Homojen zemin kaplamaların aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple insanların yoğun olduğu yerlerde daha çok tercih edilir. Ayrıca homojen zemin kaplamaların kaydırmaz özelliği de bulunur. Bu sebeple de spor salonlarında tercih edilmektedir.

PVC kaplama hem uygun fiyatlı hem de sağlamdır. Bütçenizi sarsmadan istediğiniz her yere kolaylıkla PVC zemin kaplama yaptırabilirsiniz.

PVC ZEMİN SİSTEMLERİ

PVC zemin sistemleri son zamanlarda oldukça popülerdir. Çünkü PVC zemin kaplamaların pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden bir tanesi anti bakteriyel özellik göstermeleridir. Anti bakteriyel özelliklerinden dolayı yüzeylerinde canlı organizmalar üreyemez ya da yaşayamazlar. Bu da hijyenik olmalarını sağlar. Bu sebeple hijyen ve temizliğin ön planda olduğu okul hastane kreş yemekhane gibi yerlerde tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği de anti statik olmasıdır. Statik elektrik insan vücudunda dahi bir miktar bulunmaktadır. Elektrikle çalışan hassas cihazlar statik elektrikten etkilenebilmekte hatta bozulabilmektedir. Bu yüzden statik elektriğin topraklanması gerekmektedir. Bu sebeple elektrikli cihazların yoğun bulunduğu fabrika laboratuvar gibi yerlerde anti statik zemin kaplaması yapılmaktadır.

PVC zemin sistemleri homojen ve heterojen zemin kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplamalar cila gerektirmez. Katmanlar halindedir. Kalınlığı 2mm civarındadır. Homojen zemin kaplamalar her yerinde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça iyidir. Bu sebeple insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Kaydırmaz özelliği sebebi ile de spor salonlarında tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların temizliği de çok kolaydır. Uzun saatler boyunca temizlikle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlar. PVC zemin kaplamaların renk ve desen skalası da oldukça geniştir.

PVC zemin sistemleri çok hesaplıdır. Bütçenizi sarsmadan istediğiniz mekanlara yaptırabilirsiniz. Ayrıca sağlam ve dayanıklıdırlar. Bu sebeple uzun yıllar hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz.

19 Eylül 2016
3.754 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN