ŞEFFAF GÖRÜNÜMLÜ EPOKSİ | CLEAR EPOKSİ | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Şeffaf Görünümlü Epoksi

Şeffaf Görünümlü Epoksi

Şeffaf görünümlü epoksi uygulaması zemin de istenilen görüntünün kalıcı olması ve zarar görmemesi için üzerine uygulanan kaplama türüdür bu uygulama diğer epoksi ürünü gibi olmaması şeffaf olması  % 100 reçineden oluşu zeminde ki mukavemetini üst düzeyde olmasını sağlamakta dır. Fakat şeffa reçine zeminde duruşunun düzgün olması içn bazı yüzey ajanlar katılarak uygulana bilir.

Şeffaf görünümlü epoksi içerisine sertleştirici katılarak uygulanır ve minumum 8 saat içinde reaksyona girmekte dir. Bu reçineyi astar olarakta kullana biliyoruz fakat astar için kullanıla bilmesi için silis kumu girilmeli dir. 3 boyutlu zemin kaplamalarının üzerinede şeffaf epoksi uygulanmaktadır. Tüm epoksi boyaları bu reçineden yapılmakta dır.

Şeffaf görünümlü epoksi  uygulamadan önce zemindeki resim obje yada olmasını istediğiniz her türlü kaplamanın temiz ve harangi yağ kir yada ona benzer epoksinin yapışmasını engelleyen tüm etkenlerden kurtardıkdan sonra zemine uygulana bilmekte dir.

13 Eylül 2016
10.167 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Yol Tarifi