Self leveling Epoksi

20.12.2020
971
19 EURO + KDV 16 Euro + KDV
Dev Kampanya
Self leveling Epoksi

SELFLEVELİNG EPOKSİ ZEMİN KAPLAMADA DEV KAMPANYAMIZ DEVAM EDİYOR

ZEMİN SİLİM + ASTAR + KUMLA + ARAKAT + SONKAT SELF + MALZEME + İŞCİLİK

HERŞEY DAHİL 16.EURO + KDV ÜRETİCİ FARKI İLE

Not: İstanbul Ve Kocaeli Dışı Uygulamalarımızda, Uzman Ekiplerimiz Yol, Yemek, Konaklama Masrafları İçin Kurumunuzun Konuğu Olmaktadır.

Selfleveling kelime itibariyle su bazlı, yüksek oranda reçine esaslı, pur tekniğiyle güçlendirilmiş, ortama herhangi bir zarar vermeden kendiliğinden yayılan madde demektir. Epoksi ise yine dayanıklı kimyasallardan elde edilen termosatlar grubundan oluşan bir çeşit yapışkan türüdür. Kendi içlerinde güçlü özellikler bulunduran bu iki madde birleşince kaplama dünyasına vazgeçilmeyen bir seçenek oluşturmuşlardır. Selfleveling epoksi kaplama bu yönleriyle güçlü etkilere sahiptir.

Selfleveling kaplamada kullanılan epoksi maddesi beton zeminin içerisine nüfus ederek, 1 ile 3 mm kalınlığında oluşarak, eskimeyen, yağdan ve kirden etkilenmeyen yeni bir oluşuma dönüşür. Yapısındaki maddelerin dayanıklılığı sayesinde, istisnasız her türlü ortama güvenle uygulanmasıdır. Selfleveling epoksi kaplama kendiliğinden yayılan özelliği sayesinde en ufak ya da en geniş ortamlara çok rahat uygulanabilir. Tabi geniş mekanlara uygulanması fiyat farkını yükseltebileceği gibi, toplam fiyat üzerinden indirim sağlanabilir.

Her alanda uygulanılan kaplama türleri mekanlardaki alt pürüzlükleri de olduğu gibi kapatarak, düz ve güzel bir görünüm sağlar. Ayrıca evlere ya da iş merkezlerine yapılan selfleveling epoksi kaplamalar, tercihlere göre ortamın rengine, dokusuna, havasına göre yapılabilir. Ortamın havasını bir an da değiştirebilme özelliğine sahiptir. Kimyasal ve fiziksel hiçbir darbeden de etkilenmeyişi ortamın o hoş dokusunun devam etmesinde bir hayli etkili olmuştur.  Zeminleri daha dayanıklı hale getirmek için kesinlikle tercih edilmesi gereken kaplama çeşidi arasında yer almaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!
Hemen Ara
Yol Tarifi