SOLVENTLİ EPOKSİ KAPLAMA | SOLVENTLİ EPOKSİ ZEMİN | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Solventli Epoksi

Solventli Epoksi

Epoksi boya, içerik bileşenlerine göre solventli ve solventsiz olarak karşımıza çıkar. Solventli epoksi boya ürünleri genel olarak beton ve çimento sıva gibi metal yüzeyler konusunda önemli bir yaratıcılık sağlar. Bunun yanı sıra petrokimya, rafineler, sanayi kuruluşları, mekanik etkenlerden korunacak olan tüm alanlar konusunda etkili bir çözüm sunar. Aynı zamanda şarap depoları, hastanelere, zemin tozuması, üretim koşulları ilaç sanayi gibi birçok seçenek ortaya konacaktır. Hacimleri döşeme kaplaması gibi önemli yeterlilik koşullarına göre değişkenlik gösterecektir.  Solventli boya yüksek kimyasal ve mekanik dayanıklılığı ile bilinen bir üründür.

Solventli epoksi boya, son derece kolay bir şekilde temizlenebilme özelliği taşımaktadır. Yeterince doğal ve belirleyici bir özelliğe sahiptir. Sağlığa herhangi bir zararı olmayan bu ürünler aynı zamanda bakteri de bulundurmaya ürünlerdir. Karışım oranları ise çoğunlukla ağırlıkça 2 kısım ve ana malzeme ürünleri arasında kendini gösterir. 1 kısım sertleştirici gibi özellikleri ile karşımıza çıkar. Kolay temizlik sağlaması neticesinde ise birçok kişi tarafından tercih edilen bir ürün olmaktadır.

Solventli epoksi boya, seyreltik asitler, seyreltik ve konsantre alkalilere ve birçok noktaya göre dayanıklılık özelliği ile karşımıza çıkar. Beton, ahşap çelik gibi birçok alanda kolay bir yapışma özeliliği vardır. Bu şekli ile iyi bir zemin kaplama yaratmakta ve renk seçenekleri ile kendini ortaya çıkaran ürünlerden birisi olmaktadır.

31 Ağustos 2016
1.746 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Yol Tarifi