Ucuz Mineflo

28.12.2016
7.814
Ucuz Mineflo

Mineflo yer döşemeleri iç mekanlara zemin kaplaması olarak uygulanmaktadır. Doğal ahşap ve taş desenleri ile evinize estetik bir görünüm sağlamaktadır. Mineflo su ve nemden etkilenmez. Fakat uygulama esnasında dikkatli yapılmaz ve zemine tam olarak yapışmazsa nem alarak koku yapabilir ve zamanla dayanımını yitirebilir. Bu sebeple uygulama esnasında dikkatli olmak gerekmektedir. Son zamanlarda mineflo zemin kaplamalar yerin parkelere bıraktı gibi görünse de ucuz mineflo yer döşemeleri her zaman popülerliğini korumaktadır. Mineflo özel yapıştırıcı sayesinde zemine döşenmektedir. Zeminin kötü görüntüsünü değiştirmek ve iç mekanlara estetik bir görünüm kazandırmak için uygulanmaktadır.
Mineflo zemin kaplama PVC katkıları bulunan bir zemin kaplamasıdır. Isı izolasyonu oldukça iyidir. Mineflo zemin kaplama rulo şeklinde imal edilmektedir ve yine bu şekilde uygulanır. Ucuz mineflo yer döşemeleri ile evinize daha güzel bir görünüm verebilirsiniz. Özellikle evlerde ve işyerlerinde mineflo zemin kaplamalar çok sık kullanılmaktadır. Mineflo min kaplamaların ilk başlarda ahşap ve taş görünümlüleri olsa da günümüzde pek çok renk ve modelde mineflo zemin kaplamaları bulunmaktadır. Yaptıracağınız yere uygun renk ve modelleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Mineflo evlerin zemin kaplamalarında popülerliğini yitirmeyen bir üründür. Dayanıklı olduğu içinde yıllarca hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.
Ucuz mineflo yer döşemeleri bütçenizi sarsmaz. Hesaplı bir şekilde evlerinizin havasını bir an da değiştirebilirsiniz. Bir diğer özelliği ise temizliğinin kolay olmasıdır.

Hemen Ara
Yol Tarifi