ZEMİN ÇATLAKLARINA EPOKSİ DERZ DOLGU | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Zemin Çatlaklarına Epoksi Dolgu

Zemin Çatlaklarına Epoksi Dolgu

Evinizde, iş yerinizde, hastanede zemin kullanımına uygun olan Epoksi kaplamaların önemli işlevleri bulunmaktadır. Doğanın koşulları göz önünde tutulduğu zaman ciddi anlamda zarar vermesini önleyecektir. Teknolojik yapı malzemesi bakımından epoksi kaplama olanakları tam manası ile yeterlidir. İki bileşenli reçineli olan bu ürün ise her türlü alanda onarım ihtiyacını sağlamaktadır. Zemin çatlaklarına epoksi derz dolgu son derece önemli işlevler yapmaktadır. Belli bir süre sonra reaksiyona girecek olan malzemelerin sertleşmesi ile birlikte ürün kullanımı etkinleştirilecektir. Bunun yanında ise en iyi etkisi çeliğe ve ahşaba yakın olacaktır.

Zemin çatlaklarına epoksi derz dolgu tüm beton çatlaklarına uygulandığı zaman iyi sonuç vermektir. Mevcut kaplamaların aşınması ve dış etkenler dolayısı ile korunmaması ve kırılması gerçek anlamda etkili olmaktadır. Bütünüyle size önemli hizmetler verecek olan ürünlerin detayına bakıldığında zararın en aza indirilmesi açsından önemli etkenler ortaya konacaktır. Epoksi alanlarda önemli bir şekilde sıvı emilimi ve tozuma noktasının olması giderilmiş olacaktır. Bu açıdan da son derece temiz bir alan yaratacaktır.

Seçeneklerini kendiniz belirleyeceğiniz birçok renk seçeneği ile karşınıza çıkacaktır. Kimyasal etkiler karşısında zarar görmemesi için sizlere önemli etkiler yaratacak olan epoksi ürünleri birçok alanda kullanılır. Zemin çatlaklarına epoksi derz dolgu olarak hizmet vermekte ve malzemelerin sertleşmesi bakımından önemli bir katkı yapacaktır. Spor salonları, hastaneler ve ofis alanlarında bu ürünler rahatlıkla kullanılabilmektedir.

30 Ağustos 2016
4.889 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Yol Tarifi