ZEMİN EPOKSİ KAPLAMA | ZEMİN YER EPOKSİ | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Zemin Epoksi Kaplama

Zemin Epoksi Kaplama

Zemin Epoksi kaplama, geniş bir kullanım ağına hâkimdir. Bu kaplama modelini en çok kullanan alanlardan birisi ise hastanelerdir. Hastaneler olraak epiksinin en önemli özelliği ise kolay temizlenebilir olmasıdır. Tozuma ve bakterinin oluşumunu önlemesidir. Bir başka kullanım alanı ise elektronik endüstri alanı olmuştur. Kimyasal olan mukavemet ölçütlerini ortaya çıkarmak adına yüksek bir elektronik nokta yaratır. Bu şekli ile kolay temizlenebilir özelliğinin oluşturulmasının yanında sağlam bir renk seçeneğinin oluşturulması söz konusudur. Toz tutmayan bir yapıya hâkim olması da yine alanda kullanılması açısından yeterli bir ölçüttür.
Epoksi kaplama uygulaması lastik üretim tesislerinde de kullanılır. Sayısız bir renk seçeneği vardır. Zemin epoksi kaplama oluşturmak isteyenlerin, zemin kaplama noktasında üzerinde toz tutmayan bir yapıya hâkim olması neticesinde zaman tasarrufu yapması da etkili olmuştur. Tekstil ve dokuma sanayinde kullanım amacı ise trafiğin özellikle yoğun olmadığı noktalarda kullanılan bir kapsa çeşidi olmasıdır kimyasal noktada bir savunma belirtisi yüksek olması nedeniyle uzun ömürlü bir nokta belirler. Zaman tasarrufu ise bu alan için son derece önemlidir.
Zemin epoksi kaplama, televizyon stüdyolarında dahi kullanılır. Bunun neden ise alanda her türlü toz kaldırma durumu ve temizlik açısından sorunların yaşanması koşullarının ortadan kaldırılması konusunda önemlidir. Yüksek bir ölçüt oluşturulması açısından ise kimyasal noktalarda yaratıcılık esastır. Dikkat çekenler ise toz ve bakteri ölçütlerinin önem kazanması ve bunların ortadan kaldırılması açısından kullanılmasıdır.

30 Ağustos 2016
5.078 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Yol Tarifi