Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Epoksi — Daha Güçlü Zeminler İçin!

Epoksi Zemin kaplama, üretim ve uygulama alanında uzun ve zengin bir geçmişe sahiptir. Küçük bir şirket olarak başladık ve Türkiye’de lider olmak için çok çaba sarf ettik. Müşterilerimizi ve iş kalitemizi övüyoruz. Yasalara ve güvenlik kurallarına sıkı sıkıya uyuyoruz, bu yüzden biz bu hale geldik. İnsanları şirketimiz, geçmişimiz, ekibimiz ve yaptığımız projelerle tanışmaya davet ediyoruz. Çıraklığını Yapmadığınız Hiç Bir İşte Muaffak Olamazsınız Bilinci İle Yola Çıkarak bugün bir çok ülkeye ihracat yapan firma haline gelmemizde siz değerli müşterilerimizin büyük katkıları olduğundan hepinize çok teşekkür ederiz. Sizin için memnuniyetle doğru olanı yapacağız!

Epoksi Zemin KaplamaSahibi

Neden Biz ?

Harika Deneyimler Harika Markalar Oluşturur.

TARİHÇEMİZ

Yıllardır çalışıyoruz ve güvenilir ve güvenilir bir şirket olarak itibar kazandık. Faaliyetlerimizi Kuzey de genişletmeyi başardık ve yurtdışında bazı ofislerimiz oldu. Brickmols’un uzun ve ilginç bir tarihi var.

MODERN TEKNOLOJİLER

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için en son teknolojileri kullanmamız gerektiğini biliyoruz. Bunları çalışmalarımızda başarıyla uyguluyor ve geleneksel olanlara entegre ediyoruz.

PROFESYONEL EKİP

TemaOfisi’nin ekibi şirketin kalbidir. Ekip arkadaşlarımızın çoğu uzun yıllar burada çalışarak mesleklerinde başarılar elde ettiler. Onlar işini seven ve en üst düzeyde yapan gerçek uzmanlardır.

CORE VALUES

Our Strategy

Innovative Solutions and Ideas

We constantly monitor all innovations on construction market and use them in our work.

Latest Technologies

We use the latest equipment, materials, technologies and developments to deliver better service.

Impressive Design Solutions

Our talented and experienced designers can create any project in any style.

Our mission

Company Video


Play Video

TemaOfisi
Fikir ve Vizyonlarınızı
Ödüllü Projelere Dönüştürüyoruz


Teklif ALIN

Whatsapp
Çiğdem Akkaya
Çiğdem Akkaya
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Ara
Yol Tarifi