Epoksi Boya

20.12.2020
1.145
11 EURO + KDV 9,50 EURO + KDV
Dev Kampanya
Epoksi Boya

RULO UYGULAMA EPOKSİ ZEMİN BOYASI DEV KAMPANYAMIZ DEVAM EDİYOR

ZEMİN SİLİM + ASTAR RULO İLE+ ARAKAT RULO İLE + SONKAT RULO İLE + MALZEME + İŞCİLİK

HERŞEY DAHİL 9.50EURO + KDV ÜRETİCİ FARKI İLE

Not: İstanbul Ve Kocaeli Dışı Uygulamalarımızda, Uzman Ekiplerimiz Yol, Yemek, Konaklama Masrafları İçin Kurumunuzun Konuğu Olmaktadır.

Epoksi boya, genel olarak epoksi sistemi ile karşımıza çıkar. Epoksi reçinesi ve kürlenme ajanı yani sertleştirici sayesinde ortaya çıkar. Bu ürünlerin genel özellikleri bakımından tekil işlemler ve kürlenme ajanı ile birleşerek uzun bir zincirleme moleküler bağını oluşturması ile ortaya çıkması sağlanır. Bunun içinde epoksi ile setreleşme için kullanılan maddenin kürleşmesi beklenir. Sert bir polimer olarak ortaya çıkması da söz konusu olacaktır. epoksi boya genel olarak birkaç dakika sonrasında kür olması beklenir. Ancak ikisinin de oranlarının iyi derecede ayarlanması epoksi boya ürünlerinin ortaya çıkmasını sağlar.

Epoksi boya farklı şekillerde elde edilir. Solvent, filler, pigmentler içermesi söz konusu olabilir. Ancak karakteristik özelliklerine bakıldığı zaman solvent ve ilerin eklenmesine göre yenilikçi noktalar ortaya koyar. Epoksi ürünlerinin çoğuna bakıldığı zaman tek özelliğinin sıvı halden çok rahat bir şekilde katı hale geçerek kaplayıcı halini alması noktası olmuştur. Bu ürünler genel olarak izolasyon malzemeleri ve sağlamlaştırılmış plastik ile tekstil ürünleri gibi binlerce farklı alanlara kendini gösteren özellikler ortaya koyacaktır.

Epoksi boya şekilleri, niteliklerine göre denizcilik ürünleri ve döşemecilik gibi birçok alanda kullanılması nedeniyle renklerinde özellik farklılığı yaratılabilir. Doğada bulunan tüm renk seçeneklerini rahatlıkla ürünler üzerinde kullanmanız mümkün olacaktır. Molekül bağları olarak önemli bir karışım oluşturması ise üründe yeterince önemli bir sertleşme noktası yaratılmasında etkili olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!
Hemen Ara
Yol Tarifi