MULTİLAYER EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA UYGULAMALARI | Brs Epoksi
+90 216 398 71 94

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kaplama Döşeme Ustası İstanbul
BARIŞ Zemin Kaplamaları Olarak Herzaman En İyi Ürünü En Uygun Fiyatlara Sunmaktayız. Sizlerde Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.
İletişime Geç

Multilayer Epoksi Kaplama

Multilayer Epoksi Kaplama

Multilayer kaplama ihtiyaçtan dolayı doğmuş olan bir kaplama türüdür.  Çok katmanlı taban uygulaması demek olup, gözenekleri iyi kapatır ve ultra dayanıklılık sağlar. Zemin aşınmasının çok olduğu hastane, okul ve iş yerlerinde tercih edilen bir kaplama modelidir. Multilayer epoksi kaplaması uygulanılan yerler de tüketicinin yüzünü güldürmekle kalmayıp, uzun süre dayanıklılığını koruması sayesinde zaman ve bütçe tasarrufu da sağlamaktadır.

Özelliklerine bakılacak olunursa, her türlü mekana rahatlıkla uygulanır.  Yüzeyi parlak cam görünümünde olup, çok fazla temizlik malzemesine ihtiyaç duymaz. Kırılmaz, gevşemez ve çizilmez. Antibakteriyel özelliği sayesinde çocukları olanlar içinde ideal bir kaplama türüdür. Üzerine uygulanan dekoratif motifler ve canlı renkler sayesinde, iç mekan kullanıcıları halı masrafından da kurtarır. Multilayer epoksi kaplama aynı zamanda kokusuz olup, içerisinde kullanılan bileşikleri dışarıya vermemektedir. Dayanıklılık konusunda en iyiler arasında yer almaktadır. Bu kaplama çeşidi ile çevre bilincine erişilmiş olup yapısında zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.

Şuan üreticiler, multilayer kaplamaları biraz daha geliştirilmekte olup, kullanıcılara zengin renk ve içerik seçeneği sunmaktadır. Ayrıca multilayer epoksi kaplama hava dolaşımını çok iyi sağlaması sayesinde hastanelerde ve okullarda iyi bir sağlık desteği oluşturmaktadır. Yapısında kullanılan çevre dostu kimyasallar sayesinde kullanıldığı yerlerin ısı ayarını dengeleyebilmektedir. Firmaların üretim marjına bakarak, multilayer kaplamanın çok tercih edildiğini ve daha da tercih faktörleri arasında olacağını gözlemlemekteyiz.

14 Eylül 2016
5.794 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
Yol Tarifi