Karo Halı

25.11.2016
3.565
Karo Halı

Günümüzde pek çok zemin kaplama türleri bulunmaktadır. Karo halı da bunlardan bir tanesidir. Karo halıların pek çok avantajı bulunmaktadır. Karo halılar anti statik özellik gösterir. Bu sebeple elektrikli cihazların olduğu mekânlarda tercih sebebidir. Ayrıca akustik özelliği de bulunmaktadır. Karo halıların su emmeme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede nem ve rutubet yapmaz. Leke tutmadığı için de temizliği oldukça kolaydır. Bu sebeple karo halıların temizliği ile saatlerce uğraşmak zorunda kalmazsınız. Hem yorulmazsınız hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Karo halılar endüstriyel temizlik malzemelerine karşı dayanıklıdır. Böylece kolay kolay yıpranmaz. Uzun seneler herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Karo halılar yangın standartları çerçevesinde üretilmektedir ve gerekli belgeleri sahiptir. Pek çok renk ve desende karo halı modelleri bulunmaktadır. Böylece yaptıracağınız mekana uygun renk ve desenleri kolaylıkla seçebilirsiniz.

Karo halı tercih sebeplerinden biri de oldukça ekonomik olmasıdır. Bir kere uygulandıktan sonra uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Karo halı uygulandıktan sonra istendiği takdirde kolay bir şekilde tekrar sökülebilmektedir. Renk ve desen çeşitliliğinden dolayı tiyatro cafe ev iş yerleri ofis gibi mekanlara rahatlıkla uygulanabilir.

Karo halı ekonomik olması, estetik görünümü, renk ve desen çeşitliliğinin olması sebebi le son zamanlarda en çok tercih edilen yer döşemeleri arasındadır. Anti bakteriyel özelliği olduğu için özellikle çok fazla insan olan yerlerde daha çok tercih edilmektedir.

Hemen Ara
Yol Tarifi